Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Инструмент и техника : Промышленное оборудование : Разное

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Доброго дня.

Пропонуємо Вашій увазі широкий вибір послуг та товарів в галузі холодопостачання. Одним з видів діяльності нашої компанії є надання послуг по монтажу холодильних камер, овочесховищ, продовольчих складів та інших обєктів холодопостачання. З допомогою спеціальних програм, ми зможемо підібрати для Вас все необхідне холодильне обладнання зібране спеціально по Вашому замовленню, і змонтувати його у будь-якому регіоні України.

Ми пропонуємо комплексний підхід до постачання холодильного обладнання, який включає в себе:
продаж промислових холодильних компресорів німецького та італійського виробництва: “Copeland”, ”Bitzer”, ”Frascold”, ”Dorin”, ”Prestcold” (нове, вживане, регенероване).
виготовлення випарників з вентильованим холодом та відводом талої води (кубічні, суфітові, шокери).
перемотування електричної обмотки компресорів з використанням фреономаслостійких матеріалів - обмоточного дроту та лаку.
реалізація запасних частини до компресорів в комплектах та в роздріб (в тому числі клапани всмоктуючі та нагнітаючі, поршневі кільця і т. д. ).
продаж конденсаторів для автомобілів-розвізник ів морозива.
виконання монтажних робіт, обслуговування в період гарантійного терміну, та післягарантійне обслуговування згідно угоди.
надаємо гарантії на регенероване холодильне обладнання - 1 рік.

Наша компанія вже понад 15 років займається ремонтом промислового холодильного обладнання, якісно проектує і збирає всі холодильні системи вручну, створює комплектацію, відповідну вимогам замовника.

Ми працюємо для Вас і за для кращого забезпечення Ваших потреб.

Гарного Вам дня.

Степан Рип’як, менеджер з продажу

Состояние: нов.


 Фото:
Инструмент и техника Промышленное оборудование, Фото Инструмент и техника Промышленное оборудование, Фото Инструмент и техника Промышленное оборудование, Фото Инструмент и техника Промышленное оборудование, Фото Инструмент и техника Промышленное оборудование, Фото
Место:Львовская область, Стрый
 
РаспечататьДата: 26.05.2016 10:02
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2009  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API