Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Деловые контакты : Поиск дистрибьюторов

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

В вересні 2014 року налагодили випуск миючого дизенфікуючого засобу Локсан-2бп
За спеціально підібраною формулою нашими спеціалістами, ми отримали універсильний продукт який використовується як і в домашньому вжитку так і в будівельній і промисловій галузі а також в державних установах. Продукт пройшов сертифікацію в міністерстві охорони здоровя, де отримав висновок санітарно – епідомологічної експертизи.
Використання : промивка котлів, газових колонок, видалення іржі, сольового і винного каменю, миття форм для тротуарної плитки, камяної кладки, бетонних сольових плям, керамічної замазки, фарфору, кераміки, технічних емкостей,
миття ванн, унітазів, змішувачів, умивальників, скла, фарфору, плитки і поверхонь з кераміки, сольового і винного каменю, бетонних сольових плям, дезінфекція і мийка басейнів, знищення стінового грибка, органічних забруднень, для підготовки сировини в текстильній і в шкіряній промисловості и т. д Засіб пройшов випробування і показав відмінні результати.
На даний момент ми шукаемо региональних представників і дистрибюторські компанії для розповсюдження засобу в кінцеві торгівельні точки.
Будем раді співробітництву

Вид услуги: Поиск дистрибьюторов
Название компании: Чп


 Фото:
Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото Деловые контакты Поиск дистрибьюторов, Фото
Место:Тернопольская область, Тернополь
 
РаспечататьДата: 04.01.2015 18:22
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2009  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API