Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Будматеріали : Утеплювачі : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Перліт – це пісок вулканічного походження (виглядом мало чим відрізняється від звичайного піску), який при нагріванні до високих температур спучується за принципом Поп-корну. Це відбувається завдяки тому що у перлітовому піску присутня зв’язана вода, яка при нагріванні до високих температур розпирає основну породу – завдяки чому утворюється спучений перліт, який вже використовують у різних сферах господарства. Під час спучення об’єм перлітового піску може збільшитись від 5-ти до 20 разів, відповідно якщо 1 м3 перлітового піску важить більше тони то спучений перліт 1м3 при збільшенні до 20 разів важить близько 60 кг (найлегша фракція перліту M-75 насипна щільність якого не перевищує 75кг на м3).

Виходячи з вищесказаного можна самому проаналізувати властивості спученого перліту. Оскільки перліт це пісок, то його можна використовувати в будівництві замість звичайного піску, а при дуже малі насипній щільності його теплопровідність є досить мала. Перліт, це ідеальний матеріал для утеплення. З перліту робиться тепла штукатурка, теплі підлоги, його використовують для утеплення даху. Перліт можна використовувати в розчинах, штукатурках, стяжках, повністю або частково замість звичайного піску.

Багато хто задасть питання "Чому ПЕРЛІТ? ", а не інший утеплювач. Порівняння ми розглянемо в розділі порівняння теплоізоляційних матеріалів, але основні переваги варто наголосити.

ПЕРЛІТ - це екологічний, природній, довговічний, натуральний утеплювач. Перліт не їдять гризуни і комахи. Перліт не горить і не гниє. Будинок утеплений теплою штукатуркою на основі перліту буде дихати.

Ціна: 400 Грн.


 Фото:
Будматеріали Утеплювачі, ціна 400 Грн., Фото Будматеріали Утеплювачі, ціна 400 Грн., Фото Будматеріали Утеплювачі, ціна 400 Грн., Фото
Місце:Львівська область, Львів
 
РоздрукуватиДата: 28.12.2011 09:55
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2009  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API