Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Животные : Собаки, щенки : Беспородная : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Цуценята дворової лайки.
Недалеко від Львова мешкають 11 одномісячних цуценят (6 хлопчиків, 5 дівчаток). Різноколірні ззовні (є собаки чорного кольору, білого з чорним, коричнуватого), активні, вигодовані материнським молоком, а також молочними кашами. Виросли в суворих умовах (на природі), вижили і здорові, а отже з дитинства пристосовані до таких умов. Мають бути середнього зросту (до коліна), з 6 тижня життя (зараз їм 4 тижні) найкраще піддаються вихованню.
Собаки, скоріш за все, стануть добрими охоронцями у приватних будинках, однак можуть бути просто друзями людині (залежить від виховання господарем). Впізнають та довірливо ставляться до людини, відчувають свою територію, деякі вже вміють подавати голос.
Мама цуценят (на фото) здорова, активна та вихована. Вигодована рослинною їжею, а також вміє полювати на мишей тощо. Має добре в міру розвинений охоронний інстинкт, віддано служить господарю (що могло передатись цуценятам).
Віддам в добрі руки, від 0 до 100 грн. , за бажанням покупця, без документів, про умови зустрічі домовимось по телефону, при потребі скину додаткові фото на елекронну скриньку; Львів та околиці.

Порода: Беспородная
Возраст: 1 міс.
Цена: 80 Грн.


 Фото:
Собаки, щенки Беспородная, цена 80 Грн., Фото Собаки, щенки Беспородная, цена 80 Грн., Фото Собаки, щенки Беспородная, цена 80 Грн., Фото
Телефон:(093)4874505
Тел. моб.:(096)5644175
E-mail: nаt***@gmаil.соm
Место:Львовская область, Львов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 18.11.2013 15:26
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API