Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Животные : Собаки, щенки : Среднеазиатская овчарка : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Продам чистокровні цуцикисао, сав (алабай) туркменський вовкодав, з документами кку за доступною ціною, народжені 22. 11. 16, вік 2.5 міс.
Щенята клубні, чистопородні, з документами кку клеймо, щеняча карта кку, крупний кістяк, здорові, доглянуті, активні, грайливі, з відмінним апетитом, вушка і хвости купіровані, від суки відлучені, їдять все на свій вік, вольєрного утримання, морозів не бояться, утримуються за містом, харчуються тільки натуральними харчами без хімії, не наколоті, проведено дегельментизацію 2рази.
Батьки адекватні, дресировані, виконують багато команд пройшли окд і самі по собі надзвичайно розумні, розміють буквально з погляду, дуже хороших, чистих кровей, врівноважені, тестовані на психіку і по потомству, з повним родоводом (всі коліна), титуловані, багаторазові призери виставок, відмінні охоронці. Нашими щенятами з минулорічного помету всі нові господарі дуже задоволені хто купив, є вже призери виставок і всі мають титули хто виставляв на виставки, всі решта-відмінні охоронці і надійні захисники і друзі, ще ніхто не пошкодував що в нас купив.

Батько щенят-абдула- неодноразовий чемпіон і призер по тестингу вовкодавів

мама-ермана чакдин-титули сас, і вов, допуск до вязки і племінний сертифікат, щорічна участь в виставках, оцінки відмінно, в роду чемпіони росії і ркф, потомок легендарного батира алексеевского

вязка планова, документована, гарантія породності,
ціна від 3000 до 4000грн, залежно від цуцика, можлива допомога з доставкою в інші регіони україни, детальніше по тел. ,
перспективні для участі в виставках, на охорону територій та для розведення.
Безкоштовні пожиттєві консультації по догляду та утриманню для покупців наших цуценят. Можлива допомога з доставкою по україні.
На останніх фото мама і батько цуциків, детальніше по тел. , більше фото на мейл чи вк чи вайбер

Порода: Среднеазиатская овчарка
Возраст: 3 міс.
Цена: 4 000 Грн.


 Фото:
Собаки, щенки Среднеазиатская овчарка, цена 4000 Грн., Фото Собаки, щенки Среднеазиатская овчарка, цена 4000 Грн., Фото Собаки, щенки Среднеазиатская овчарка, цена 4000 Грн., Фото Собаки, щенки Среднеазиатская овчарка, цена 4000 Грн., Фото Собаки, щенки Среднеазиатская овчарка, цена 4000 Грн., Фото
Телефон:(068)7056677
E-mail: оlе***@yаndех.ru
Место:Тернопольская область, Тернополь
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 17.02.2017 01:40
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API