Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Животные : Собаки, щенки : Западно-Сибирская лайка : Покупают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Дорогі мисливці я Сергій з Нетішина, якого так нахабно обізвав"Шаллатаном" чоловік на імя Ларіон з с. Галіївки, який напевне і сам"Шарлатан"якщо може написати таке на людину з якою колись ходив на полювання, пив чарку, і в якої кстаті придбав кобеля РЕЛ. Бреше, що до нього було куча дзвінків. Особисто я не перекуп, а як всі мисливці так само купував лайок, і які мене невлаштовували продавав. Як казав в фільме "Счастливые люди" Геннадій Соловйов кожен мисливець шукає собаку, яка йому підходить. Продав я лише 3 собаки. Дей-Чечельницький р-ин. , людина задоволена. Карат-Саша моб. дам по телефону по так обява нереєструється. Задоволений.
. Димка-Теребовля Тарас перед Новим роком сказав, що найшла куну, в вольєрі робила кабана. Але як настроїв Ларик то зразу каже, що трохи переплатив за неї. Хоча після покупки поставив її на продаж за 10000. Ларіон нерозібрався в ситуації хто придбав ту суку. Бо подумав, що я для продажу. А придбав її мій знайомий на імя Юрій який особисто і розрахувався з товаришом Ларіона. А до даної суки я не маю ніякого відношення тому, що товариш Ларіона придбав її в Сергія в м. Корець. Тому шановний прошу Вас мене необрехувати тому, що ті люди хто в мене брали вищевказаних собак спілкуються зімною посьодні, а хто брав цуценят теж задоволені. А чи продається зазначена сука за якої Ларіон мене оклівітав не знаю, бо то особисте питання її власника. Хто дав на мене підставну обяву, що я її продаю напевне люди які неможуть самостійно натаскати гарних собак, а тому паклюжать інших. А Ларіону я скажу, що Бог тобі суддя чоловіче. А люди самі через час всетаки взнають правду. Всім бажаючим надам відповіді. Вибачайте друзі, але мусів написати правду. Деяки питають а якже під Ваш емейл кінули обяву. Пояснюю, що літом коли були цуценята багато хто телефонував, і просили емейл для обміну інформацією. Я конешно давав. Тепер бачу, що люди різні бувають. Але всетаки я вірю, що більшість з них порядна. Хай на Вашому шляху зустрічаються лише порядню люди. Усіх З Новим Роком, і святами. Дякую. Виставляю собак яких я продав за 8 років як тримаю лайок. Подумайте чи я перекуп чи порядна людина. За кожну відповім.

Порода: Западно-Сибирская лайка
Возраст: 3


 Фото:
Собаки, щенки Западно-Сибирская лайка, Фото Собаки, щенки Западно-Сибирская лайка, Фото Собаки, щенки Западно-Сибирская лайка, Фото
Тел. моб.:(067)7746641
E-mail: кli***@uкr.nеt
Место:Хмельницкая область, Нетишин
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 10.01.2017 14:09
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API