Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Строительные работы : Строительные работы, проекты : Дачи и летние дома

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Зараз будувати приватний будинок стало вигідно як ніколи. Вартість земельних ділянок за останні півтора року знизилася на 50%, удвічі подешевшала праця будівельників. Все це дозволяє укластися в бюджет $100 тис. при будівництві добротного 200-метрового котеджу.
Робота майже даром

Ще більше знецінилася робота фахівців. Якщо раніше націнки більшості компаній, що займаються будівельними роботами, становили не менше 50%, то зараз вони знизилися до 20%. У приїжджих бригад, які працюють без ліцензій, розцінки зазвичай ще вдвічі нижче. Втім, і ті, і інші готові йти на істотні поступки. За словами провідного фахівця компанії Red Ярослава Цуканова, в процесі торгу запити будівельних бригад можуть зменшитися в три рази. Багато фахівців зараз готові йти на істотні поступки, і згодні працювати за ту ціну, яку називає клієнт, - підкреслює він.
Прораб – ключова особа будівництва, він організовує процес і спілкується з замовником. Майбутньому домовласникові на етапі будівництва рекомендується разом з виконробом скласти календарний план виконання робіт. Цей “внутрішній” документ дозволить контролювати і регулювати тимчасові рамки будівництва, надходження матеріалів, а також розуміти, куди і скільки витрачається грошей. Головні кроки, які треба буде пройти на етапі будівництва, – це підводка до будинку зовнішніх комунікацій, зведення коробки, дахи, інженерне оснащення, зовнішня і внутрішня обробка Фото:
Строительные работы,  Строительные работы, проекты Дачи и летние дома, Фото
Телефон:991072282
E-mail: mоd***@gmаil.соm
Место:Киевская область, Буча
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 31.01.2015 00:49
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API