Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Строительные работы : Строительные работы, проекты : Демонтажные работы

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Алмазна різка та її особливості

Такий сучасний спосіб різки бетону, природного каменю чи цегли сьогодні вважається найбільш швидким та ефективним. Чи то мармур, чи граніт, чи бетон – не важливо, адже алмазна різка справиться із будь-яким завданням. За допомогою цих спеціальних стінорізних машин можна застосовувати алмазну різку як в старих будинках, які реконструюються, так і в нових будівлях, які тільки-но зводять.

Чи не найпершими плюсами такої різки є дуже низький рівень шуму, а також відсутність вібрації. Це є дуже важливою перевагою, коли йдеться про роботи в старій будівлі, у якій вже живуть чи працюють. Такий режим без зайвих шумів досягається завдяки тому, що при алмазній різці не застосовують динамічних навантажень. А ще вас потішить відсутність пилу при виконанні цих робіт.

Алмаза різка є високопродуктивною – цим способом ми ріжемо бетон досить швидко. Вона дозволяє отримати ідеально рівну та гладку поверхню, тому не доведеться її додатково обробляти чи оздоблювати, тому ви добряче економите на цьому.

Наша команда пропонує такі послуги, які виконуємо методом алмазної порізки: прорізи нових отворів в стінах або розширення тих, що вже є; виправлення всіляких неточностей будівництва; вирізання ніш під меблі чи сейфи, а ще – різка фундаменту, фасаду, залізобетону, ригелів.

Цена: 240 Грн.


 Фото:
Строительные работы,  Строительные работы, проекты Демонтажные работы, цена 240 Грн., Фото
Телефон:(066)2584822
E-mail: gаl***@uкr.nеt
Место:Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 08.09.2016 11:58
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API