Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Строительные работы : Строительные работы, проекты : Бурение скважин

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Буріння Свердловин НА ВОДУ. під ключ за 1 день
по Волинській, Рівненській та Львівській обл. без посередників

(066)_916_65_57

Бурова компанія Тріумфат надає послуги з буріння свердловин на воду та під теплові насоси, їх облаштування, підбір та продаж обладнання, насосів та матеріалів для буріння.

Свердловини буримо глибиною від 25 до 150 метрів із використанням пластикових труб діаметром від 90 до 160 мм. Термін виконання робіт залежить від геологічного розрізу, від твердості порід та глибини залягання джерел.

Індивідуальний підхід, відповідальність та професійне виконання робіт у стислі терміни – основні принципи нашої роботи. Пропонуємо послуги як юридичним так і фізичним особам, великим підприємствам і малим компаніям, кортежним містечкам, а також співпрацюємо із забудовниками та виконробами, прорабами.

Буріння свердловини на воду набуває все більшої популярності. Для жителів заміських будинків це можливість отримати певну автономію від централізованих комунальних служб, а також завжди мати чисту не хлоровану воду. Найбільшим популярними є артезіанські свердловини.
Своя свердловина у будинку – це вода у будь-якому об'ємі та без лічильників.

Також популярності набувають скважини під теплові насоси. Геотермальне буріння виконується для подальшого монтажу геотермального зонда. Сучасна відновлювальна система опалення, може забезпечити теплом приватний будинок, підприємство, ферму, практично безкоштовно – економія до 75 % від теплової потреби об’єкту. Свердловини під теплові насоси вибирають відповідної глибини для отримання оптимальної теплопередачі грунту, що дозволить досягти максимальної продуктивності у роботі теплового насосу.

Надаємо консультації по конструкції глибинної свердловини та заляганню водоносних горизонтів, підбираємо насосне обладнання.

(066) 916_65_57

Цена: 6 000 Грн.

 Фото:
Строительные работы,  Строительные работы, проекты Бурение скважин, цена 6000 Грн., Фото Строительные работы,  Строительные работы, проекты Бурение скважин, цена 6000 Грн., Фото
Телефон:(066)9651657
E-mail: 066***@uкr.nеt
Место:Волынская область, Луцк
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 16.07.2021 21:37
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API