Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Строительные работы : Отделочные, внутренние работы : Укладка плитки и кафеля

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Виконуємо усі види робіт по облицюванню керамічною плиткою( підлога, кухня, туалет, ванна кімната і т. д. і т. п. ).

Ми досить давно та успішно займаємося будівельно-ремонтними роботами, пропонуємо повний комплекс ремонтних послуг - від економ до бізнес-класу.
Зверніть увагу. Ми не належимо до фірми, а це свідчить про те, що ваші плани будуть реалізовані набагато дешевше, проте не менш якісно ніж від будь-яких фірм.
Задля Вашої зручності та впевненості, про ціну домовляємося завчасно. Ви надаєте нам повний перелік робіт, які необхідно виконати і ми разом з Вами домовляємося про ціну, яка задовільнить обидві сторони. Ми завжди готові допомогати Вам в ході виникнення потреби в пораді. Все розкажемо і підскажемо. Телефонуйте.

Цена: 120 Грн.


 Фото:
Строительные работы,  Отделочные, внутренние работы Укладка плитки и кафеля, цена 120 Грн., Фото Строительные работы,  Отделочные, внутренние работы Укладка плитки и кафеля, цена 120 Грн., Фото Строительные работы,  Отделочные, внутренние работы Укладка плитки и кафеля, цена 120 Грн., Фото Строительные работы,  Отделочные, внутренние работы Укладка плитки и кафеля, цена 120 Грн., Фото Строительные работы,  Отделочные, внутренние работы Укладка плитки и кафеля, цена 120 Грн., Фото
Место:Ровенская область, Ровно
 
РаспечататьДата: 23.01.2017 16:32
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API