Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Стройматериалы : Электричество : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Пристрій призначений для послідовного включення і відключення підсвічування сходів, після спрацювання одного з 2х датчиків руху.
Програма має алгоритм розпізнавання зустрічного руху, при якому підсвічування почне запалюватися назустріч. Якщо спрацював один з датчиків, а другий спрацював раніше, ніж встановлено значення параметра Мінімальний час руху, це буде сприйнято, як зустрічний рух іншої людини. Якщо другий датчик спрацює пізніше цього часу, пристрій вважатиме, що це один і той же чоловік завершив підйом / спуск.
Пристрій також орієнтується на рівень освітленості по відповідному датчику в комплекті для зміни яскравості, в залежності від часу дня. Яскравість денного і нічного режиму встановлюється через додаток для Android. Рівень освітленості переходу на нічний режим також встановлюється через ПЗ. Також присутній режим Нічник, який підсвічуватиме першу і останню сходинки, коли рівень освітленості буде відповідати нічному.
Прилад має можливість вмикати освітлення на постійній основі. Для цього потрібно використовувати одну або більше кнопок без фіксації (кнопок дзвінка), включених паралельно. Після натискання на кнопку, ввімкнеться підсвічування всіх сходинок з рівнем яскравості відповідному часу дня. Повторне натискання на будь-яку з кнопок вимкне освітлення. При ввімкненні постійного освітлення, пристрій перестане реагувати на датчики руху до вимкнення даного режиму.

Цена: 4 800 Грн.

 Фото:
Стройматериалы Электричество, цена 4800 Грн., Фото Стройматериалы Электричество, цена 4800 Грн., Фото Стройматериалы Электричество, цена 4800 Грн., Фото Стройматериалы Электричество, цена 4800 Грн., Фото Стройматериалы Электричество, цена 4800 Грн., Фото
Место:Львовская область, Львов
 
РаспечататьДата: 09.07.2021 12:11
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API