Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Стройматериалы : Утеплители : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Контакты

У результаті використання базальту як основу, теплоізоляція має технічні характеристики, подібні з властивостями вихідного матеріалу. По-перше, це - це відмінні показники теплоізоляції і звукоізоляції. По-друге, це міцність, завдяки якій навіть після закінчення десятків років експлуатації теплоізоляція на базальтової основі зберігає свої властивості, не піддається ущільненню і яким-небудь іншим видам деформації.
Інша, не менш важлива характеристика - висока термостійкість. Теплоізоляція з базальтового волокна витримує відкритий вогонь і може застосовуватися при температурі до 1000 градусів Цельсія, істотно підвищуючи вогнестійкість будівель, в якому вона застосовується. Коли по трубопроводу транспортується носій, який має високу температуру і необхідна теплоізоляція труб, базальтова плита - ідеальне рішення. Вогнестійкість базальтової теплоізоляції настільки висока, що цей матеріал офіційно застосовується як протипожежного захисту.
Одним з найважливіших характеристик базальтової теплоізоляції є її гідрофобні властивості. Потрапила в базальтову теплоізоляцію вода, не може проникнути далі її поверхні, утеплювач залишається сухим, зберігаючи здатність до теплоізоляції. Пари води, навпаки, легко проходять крізь цей матеріал, не осідаючи всередині у вигляді вологи. Високі показники паропроникності базальтової ізоляції забезпечують комфортний мікроклімат в утеплюваної з її допомогою будівлі.
Ще одна безперечна перевага цього матеріалу полягає в його високій міцності. Структура його волокон, розташована в хаотичному порядку, надає теплоізоляції на базальтової основі здатність витримувати великі навантаження.

Цена: 30 Грн.

Телефон:952000164
E-mail: 007***@gmаil.соm
Место:Тернопольская область, Тернополь
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 21.06.2016 09:18
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API