Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Стройматериалы : Ступеньки, перила, лестницы : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Шукаєте Перила? Тоді Вам до нас.

Доброго дня,

ми ПП "Ажур Сервіс" займаємось виготовленням, доставкою та монтажем конструкцій з "анодованого алюмінію", зокрема: перила, поручні, французькі балкони, дашки, огорожі, відбійники та інше.

Анодований алюміній - матеріал, який можна рахувати іновацією на нашому ринку і він являється дійсно відмінною альтернативою існуючим аналогам (нержавійка, або ковка).

Основні ж з цих переваг, такі:

1 Довговічність та відсутність догляду.

Анодоване покриття алюмінію забезпечує високу стійкість до впливу зовнішнього середовища (осадків, перепаду температур та корозії), що дозволяє використовувати конструкції як ззовні, так і всередині будівлі. А також покриття не потребує догляду - ВЗАГАЛІ, на відміну від неіржавійки та ковки, які вимагають періодичного полірування та фарбування.

2 Універсальний дизайн.

Завдяки модерному дизайну, великому вибору конструктивних варіантів і кольору анодування (золото, бронза, та срібло) дані конструкції будуть прикрасою будь-якого інтерєру, або екстерєру.

3 зверніть Увагу. "чистий монтаж"

Це те, чим не може похвалитися жоден з конкурентних аналогів. Монтаж не потребує використання тяжкого інструменту, що довго, затратно і брудно + виникає можливість пошкодження інтерєру, чи самої конструкції. Алюмінієві ж вироби збираються по методу конструктора у надійні конструкції, що швидко, дешево і чисто. Завжди є можливість демонтажу-монтажу, зміни форми і переносу на нове місце з пристосуванням, що дійсно - зручно.

4 і найважливійше - НИЖЧА ЦІНА

Що цікаво, при таких вагомих перевагах над аналогами, конструкції з алюмінію як правило дешевші за нержавійку і тим більше за ковані вироби.

Саме по цим причинам ми і займаємось конструкціями з даного матеріалу. За ними майбутнє.

Дізнайтесь більше про нашу продукцію, чи сезону знижку, яку ви можете отримати. Телефонуйте за вказаним номером, або пишіть нам на імейл.

хочемо зауважити, що консультація у нас - цілком безплатна, нівіть, якщо ви не збираєтесь користуватися нашими послугами.

Вдалого Вам вибору.

Цена: 1 000 Грн.


 Фото:
Стройматериалы Ступеньки, перила, лестницы, цена 1000 Грн., Фото Стройматериалы Ступеньки, перила, лестницы, цена 1000 Грн., Фото Стройматериалы Ступеньки, перила, лестницы, цена 1000 Грн., Фото Стройматериалы Ступеньки, перила, лестницы, цена 1000 Грн., Фото Стройматериалы Ступеньки, перила, лестницы, цена 1000 Грн., Фото
Тел. моб.:063587751
E-mail: аlu***@i.uа
Место:Львовская область, Львов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 18.10.2016 23:35
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API