Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Стройматериалы : Плитка : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Актуальність модульних підлог в останні роки в україні стала затребувана укладання пвх плитки. Дана продукція користується все зростаючим попитом, тому що відшукати більш підходящий матеріал для влаштування підлог в приміщенні промислового призначення сьогодні непросто. Полімерна плитка для підлоги відрізняється високими показниками міцності і надійності. Виріб буде нелегко пошкодити, навіть якщо робити це цілеспрямовано. Крім того, воно відрізняється високою стійкістю до дії різних несприятливих чинників навколишнього середовища, наприклад, кислот, лугів, промислової і побутової хімії, які, як правило, руйнують бетон. Ось чому виріб можна ефективно використовувати в якості покриття для приміщень різного призначення - складських, виробничих, автосервісів, паркінгів. Плитка для промислових підлог відрізняється найбільш оптимальним набором характеристик, що вигідно виділяють її на тлі інших покриттів. Перш за все, варто відзначити противоскользящий ефект, стійкість до ударів і механічних пошкоджень, хороші теплоізоляційні властивості. Укладання пвх-плитки здійснюється легко і просто. Зручна конструкція дозволяє виконувати монтаж оперативно, навіть якщо у вас немає досвіду в проведенні робіт такого типу. Крім того, покриття можна використовувати в якості тимчасового статі. Вам необхідна плитка для промислових підлог? Osta пропонує вашій увазі широкий асортимент продукції високої якості. Фахівці osta раді надати вам професійні консультації, допомогу в підборі продукції.
Вигоди і переваги модульних підлог тм osta

модульні промислові підлоги osta мають ряд переваг в порівнянні з іншими способами вирішення задачі покриття промислової підлоги. Серед переваг можна виділити наступні: універсальність, довговічність, відсутність вимог спеціальної підготовки поверхні, простота монтажу, можливість демонтажу, стійкість до статичних і ударних навантажень, хімічна стійкість.

Універсальність

модульний підлогу osta завдяки своїм фізичним і хімічним властивостям має широку сферу застосування. Продукт з легкістю здатний вирішувати завдання покриття підлоги на промислових складах, харчових і хімічних виробництвах, автомийках і сто, причалах і портах, тваринницьких фермах і ін господарствах.

Довговічність

системи промислових підлог osta зроблені з вторинного пвх (полівінілхлориду). Властивості матеріалу підлог забезпечують їх тривалу експлуатацію і стійкість до агресивного зовнішнього середовища. Термін експлуатації встановленого статі більше 20 років.

Вимоги до поверхні установки

полімерні підлоги osta не вимагають спеціальної підготовки поверхні перед їх установкою. Єдине, що бажано забезпечити перед установкою - рівну основу.

Простота монтажу

завдяки конструкції замків модулів підлогу монтується швидко, без застосування спеціального інструменту та матеріалів. Для установки підлоги не будуть потрібні і спеціальні технічні знання та навички, а значить - стать може бути встановлений без участі інженерно-технічного персоналу.

Можливість демонтажу

пол піддається демонтажу без порушення цілісності модулів конструкції. Процес демонтажу модульного промислової підлоги полягає в послідовному расщелківаніі замків модулів. Після демонтажу підлогу придатний для установки на іншому місці.

Стійкість до статичних і динамічних навантажень

завдяки матеріалу і конструкції модульних блоків полегшений тип статі витримує статичні навантаження до 2 т. / дм2, що відповідає масі автомобіля або навантажувача навантаженого палетою продукції. Така підлога, також, витримує масу виробничого обладнання та складських стелажів. Посилені ж модулі покриття здатні витримувати навантаження 3 т / дм2, що можна порівняти з масою навантажених фури-двадцатітонніка.
Плити статі природним чином пружно реагують на ударні навантаження. У місцях удару не відбувається сколювання, не виникають тріщини. Модуль поглинає енергію удару за рахунок пружної деформації матеріалу, після чого форма вироби відновлюється.

Хімічна стійкість і фізичні властивості

пол з пвх osta стійкий до дії кислот, лугів, спиртів, мінеральних масел, стійкий до окислення і практично не горючий. Виявляє хороші діелектричні властивості
техніко-економічне порівняння промислової підлоги osta з іншими видами покриттів

за підсумком порівняння з іншими типами промислових покриттів можна зробити висновок про те що жоден з них не має таких же властивостей і / або вимагає спеціальної підготовки поверхні, установка пов'язана з додатковими витратами на супутні матеріали і послуги.

Цена: 480 Грн.


 Фото:
Стройматериалы Плитка, цена 480 Грн., Фото Стройматериалы Плитка, цена 480 Грн., Фото Стройматериалы Плитка, цена 480 Грн., Фото
Телефон:(050)7416276
E-mail: хаr***@uкr.nеt
Место:Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 11.07.2017 10:55
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API