Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Проекты, дизайн : Архитектурные проекты, планы

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Електромонтажна - проектна фірма Джек – Джек надає весь комплекс послуг для організації електропостачання в квартирах, приватних будинках, котеджах, виробничих будівлях, складських, торгових спорудах та інших об'єктах, площею від 20 кв. метрів.
Наша компанія успішно і якісно виконує електромонтажні роботи, зарекомендувавши себе професійним, відповідальним, надійним та добропорядним партнером. Співробітники нашої компанії мають вищу профільну освіту. Також показники високої якості нашої роботи залежать від застосування нашими фахівцями професійних інструментів, сучасних передових комплектуючих і матеріалів провідних виробників, серед яких зарубіжні: Siemens, ABB, Legrand, Schneider Electric і надійні вітчизняні заводи-виробники.
Одним з основних напрямків нашої компанії є електромонтаж та проектні роботи. Компанія Джек – Джек виконує роботи різного ступення важкості. Наші фахівці вміло організовують робочий процес, починаючи з проектних робіт та узгодження і закінчуючи монтажем складних систем управління, виконують необхідні роботи під ключ, гарантуючи якість і здачу готового проекту точно в обумовлений термін.
Ми здійснюємо широкий спектр послуг: (ціни уточнюються в нашому офісі або за телефоном) – другорядні послуги.
1. Сантехніка;
2. Столярні роботи;
3. Малярні роботи;
4. Гіпсокартоні роботи;
5. Закупка матеріалу.
Працюємо у м. Києві та Київській області, виїжджаємо в інші регіони. Вартість електромонтажних робіт, виконуваних нашою компанією, Вас приємно здивує. Дізнатися наші розцінки на електромонтажні роботи можна на сайті компанії в розділі Вартість послуг, або ми Вам відправимо на електрону адресу. Працюючи з нами Ви зможете переконатися в професіоналізмі наших співробітників і якості виконуваних робіт, які проводяться у відповідності з усіма діючими правилами і нормами, проектної документації та вимог замовника. Фото:
Проекты, дизайн Архитектурные проекты, планы, Фото
Тел. моб.:(067)9992224
E-mail: коr***@mаil.ru
Место:Киев
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 27.04.2015 08:33
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API