Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Проекты, дизайн : Архитектурные проекты, планы

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Cувенірна скульптура

Погодьтеся, іноді, дуже складно придумати, що подарувати людині у якої все є. Хочеться здивувати, піднести щось особливе, значуще, але, на жаль, на думку не приходить ніяких тямущих ідей. Особливо часто ми стикаємося з такою ситуацією, коли не можемо знайти гідний презент керівникам і директорам.

Сьогодні хочеться Вам запропонувати сувенірну скульптуру. Повірте цей подарунок буде неперевершеним і незабутнім. Адже немає абсолютно ніяких обмежень, крім Вашої фантазії.

Наша компанія може виконати замовлення будь-якої складності. Це можуть бути величезні скульптури або ж зовсім мініатюрні, але дуже значимі, для Вас приємні дрібниці. Також немає ніяких обмежень в матеріалі: від гіпсу до венеціанського мармуру. Вирішувати тільки Вам.

Ви можете замовити скульптуру, сувенір або статуетку. Наші художники і дизайнери допоможуть Вам визначитися з тим, що Ви хочете подарувати і як повинен виглядати Ваш подарунок.

Скульптура, виконана нашими майстрами це не просто подарунок або річ, це, без зайвого перебільшення, твори мистецтва. Чи не тільки завдяки вишуканому дизайну, а й бездоганній якості виконаних робіт. Наші фахівці це професіонали екстра класу. Для них не існує нереальних завдань. Вони готові експериментувати і осягати нове, тільки для того, щоб Вас здивувати і максимально задовольнити Ваші запити.

Дуже популярним напрямком в сувенірній скульптурі є садово-паркова скульптура. Ви можете прикрасити терасу свого заміського будинки прекрасними композиціями у виконанні наших майстрів. Особливо благородно і вишукано виглядатимуть композиції з басейном або фонтаном. Фонтан виконаний в античному стилі або стилі ампір - ідеальний варіант для центрального елемента Вашого саду. він буде підкреслювати Ваш статус, стиль і розкіш.

Тому, якщо ви пошматували себе сумнівами, що подарувати дорогій людині або хочете облагородити Ваш заміський будинок, наша компанія Вам допоможе в цьому. Ми зробимо ескіз і макет робіт, щоб Ви тільки на початковій стадії вже могли бачити, як виглядатиме цей шедевр. Майстри проконсультують Вас про те, який матеріал краще і допоможуть остаточно визначитися з дизайном.

Головна наша мета нести красу в навколишній світ. Вся наша команда працює для того, щоб Ви, наші улюблені клієнти, насолоджувалися прекрасними ексклюзивними сувенірами ручної роботи. Будемо раді поділитися красою з Вами. Фото:
Проекты, дизайн Архитектурные проекты, планы, Фото Проекты, дизайн Архитектурные проекты, планы, Фото Проекты, дизайн Архитектурные проекты, планы, Фото Проекты, дизайн Архитектурные проекты, планы, Фото
Телефон:3(806)8199465
E-mail: dim***@uкr.nеt
Место:Львовская область, Львов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 29.03.2016 10:32
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API