Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Инструмент и техника : Торговые прилавки, витрины : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Кондитерська вітрина Сold C-16 G Польща Бу
Ціна -9000 грн
Хороший стан
Холодильна кондитерська вітрина Cold C-16 G з фронтальним гнутим склом, призначена для зберігання, демонстрації і продажу кондитерських виробів (тортів, тістечок, виробів з шоколаду і т. д. ) у торговельних і гастрономічних точках будь-якого типу. У даній моделі застосований статичний тип охолодження з використанням холодоагенту R 507.

Зовнішній корпус виконаний з оцинкованої сталі, бічні панелі корпусу (товщина 45 мм) - з пластику. Демонстраційної частина (2, 33 м2) виготовлена з нержавіючої сталі, робоча стільниця - з граніту шириною 250 мм. Також, вітрина оснащена трьома скляними навісними полицями, дві верхніх з яких не охолоджуються. Вітрина має внутрішньо освячення плюс додаткове освячення кожної полиці, що сприяє залученню уваги клієнта до товару. Зовнішня ізоляція здійснюється за допомогою пінополіуретану.

Вітрина працює в діапазоні від +2 до + 8ºC, при температурі навколишнього середовища + 25ºc і відносній вологості повітря 60%. Забезпечена функцією автоматичного розморожування.

Марка: Igloo Польща
Модель: Сold C-16 G
Состояние: б/у
Цена: 9 000 Грн.


 Фото:
Инструмент и техника Торговые прилавки, витрины, цена 9000 Грн., Фото Инструмент и техника Торговые прилавки, витрины, цена 9000 Грн., Фото Инструмент и техника Торговые прилавки, витрины, цена 9000 Грн., Фото Инструмент и техника Торговые прилавки, витрины, цена 9000 Грн., Фото Инструмент и техника Торговые прилавки, витрины, цена 9000 Грн., Фото
Место:Львовская область, Львов
 
РаспечататьДата: 02.02.2015 22:58
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API