Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Электротехника : Телефоны и связь : Мобильные телефоны : Телефоны с двумя sim картами : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Брала телефон за 2800 грн, близько 6 місяців з того часу працює як новий, жодного серйозного глюку немає, з боку ОС мінусів не помітила, все швидко і якісно. Ігри йдуть всі, байдуже скільки вони займають. В руці добре відчувається. Камера задовільна, при правильному освітлені і міцній руці добре фотографує текст. Телефон приємно здивував роботою. Батарея в моєму стилі використання тримає 3 дні (розмови до 30 хв в день, вай-фай завжди включений і 80% знаходиться в зоні мережі, ігри до 1 години на день і різне за дрібниці). Додаткова біла кришка в комплекті це приємно :)
Використовувася бережно, в чехлі завжди. Немає жодни царапин, розколів. На екрані завжди плівка, так що можна не переживати за екран, він не подряпаний. Весь набір присутній- коробка, зарядка, панель, чехол -накладка в подарунок.

Марка: Gigabyte
Модель: Alto A2
Доп. функции: FM-радио, Bluetooth, USB, 2 SIM
Комплектация: Зарядное устройство
Цена: 2 100 Грн.


 Фото:
Телефоны и связь,  Мобильные телефоны Телефоны с двумя sim картами, цена 2100 Грн., Фото Телефоны и связь,  Мобильные телефоны Телефоны с двумя sim картами, цена 2100 Грн., Фото Телефоны и связь,  Мобильные телефоны Телефоны с двумя sim картами, цена 2100 Грн., Фото Телефоны и связь,  Мобильные телефоны Телефоны с двумя sim картами, цена 2100 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(95)1247614
E-mail: аsy***@gmаil.соm
Место:Черниговская область, Варва
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 17.05.2015 11:52
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API