Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Для детей : Игрушки : Развивающие игрушки : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Сардини - Hand Made версія гри для дітей від 5 років для тренування і розвитку пам'яті. Ви коли-небудь бачили риб-модниць? У цій грі ви познайомитеся з сардинами, які побували на останньому показі мод в Парижі. Кожна з них взяла собі тільки один унікальний аксесуар, щоб відрізнятися від подружок в банку. Саме по цьому аксесуару ви і будете запам'ятовувати і впізнавати потрібну вам рибу. Гра в жанрі мемо, але абсолютно ненудна на відміну від інших представників цього жанру.
Гра надрукована на фотопапері щільністю 250гр / м2. Ігрові картки мають кольорову лицьову сторону і сорочку. Фарби яскраві, соковиті. Картки ламіновані з двох сторін, що додає їм міцності і довговічності. Після цього картками не страшні ні бруд, ні вода. Всі картки мають закруглені кути. Ігри упаковуються в коробки, на коробці присутня наклейка з назвою гри для зручності зберігання.

Название: Настільна гра Сардини
Состояние: нов.
Цена: 165 Грн.

 Фото:
Игрушки Развивающие игрушки, цена 165 Грн., Фото Игрушки Развивающие игрушки, цена 165 Грн., Фото Игрушки Развивающие игрушки, цена 165 Грн., Фото Игрушки Развивающие игрушки, цена 165 Грн., Фото Игрушки Развивающие игрушки, цена 165 Грн., Фото
Телефон:(093)3907568
E-mail: dsс***@uкr.nеt
Место:Харьковская область, Харьков
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 14.12.2020 16:08
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API