Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Недвижимость : Квартиры : Херсонская область : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Контакты

Будівельна компанія Кримінвестбуд пропонує до продажу квартири у 10-поверховому 149-квартирному житловому будинку, який будується в м. Херсоні в Таврійському мікрорайоні 4а по пр. Сенявіна (район кінцевої зупинки маршрутки 6). У цокольному і на першому поверхах будинку будуть розміщені об’єкти інфраструктури (магазин, перукарня, ЖЕК, відділення банку та ін. ). Цей будинок увійшов до президентської програми Доступне житло. Будь-який громадянин незалежно від віку має реальну можливість придбати нову квартиру у новозбудованому будинку.
Державна підтримка у забезпеченні громадян доступним житлом здійснюватиметься двома шляхами: перший – сплата державою 30% нормативної вартості будівництва (придбання) житла (70% сплачує громадянин); другий – здешевлення вартості іпотечного кредиту (держава компенсує 13% річної ставки кредиту, а громадянин фактично виплачує 3%). Державна підтримка надається громадянам лише один раз.
Для більш детальної інформації та за роз’ясненнями необхідно звернутись до Державної спеціалізованої фінансової установи Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву (тел. 41-31-85, 41-31-86)

Область: Херсонская область
Город: Херсон
Адрес и номер дома: Пр. Сенявіна 17
Комнат: -
Площадь: 100
Этаж / этажей: 10/10
Удобства: Все удобства
Цена: 4 900 Грн.

Телефон:(055)2276328
E-mail: dоs***@mаil.ru
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 19.12.2012 15:32
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API