Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Недвижимость : Земля и участки : Ивано-Франковская область : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Село Вишків, Долинського району, Івано-Франківської області. розміщене по трасі Долина – Хуст за декілька кілометрів до кордону із Закарпатською областю, знаходиться за 12 кілометрів до озера Синевір (дороги немає, є лише стежка, по якій можливо проїхати позашляховиком). За декілька кілометрів від села знаходиться так звана місцевість Драбини, на якій росте найбільша кількість білих грибів в Карпатах і найбільш екологічно чистих. Також навколо росте багато малини, ожини, чорниць та кам’янок (аналог брусниці). Багатий тваринний світ, в т. ч. – водяться лиси, вовки та ведмеді. При наявності ліцензії можна активно й успішно займатись полюванням. Посеред с. Вишків протікає річка, в якій є форель. Особливість місцевості в даний час полягає в тому, що тут можна спокійно відпочивати, і за тиждень-два часу ніхто не буде порушувати цей спокій. Звичайно, якщо у вас буде бажання побудувати тут готель, чи туристичний комплекс гірськолижного призначення, то відпочинок стане більш динамічним. Сніг лежить найдовший період часу, в порівнянні з іншими місцевостями українських Карпат. Але найоптимальніший варіант використання цих земель є побудова котеджів сімейного типу, тому основна пропозиція буде стосуватися котеджної забудови. За Вашим бажанням є всі можливості для побудови якісного дерев’яного будинку у стислі терміни.

Окрім того, на початку 2010 року Вишківська сільська рада виділила землю Національному олімпійському комітету України для побудови спортивного комплексу для підготовки спортсменів (по дорозі Мислівка-Вишків, праворуч, ближче до Вишкова). Заплановано грандіозне будівництво з гірськолижними трасами та базами (є генеральний план). В даний момент, в селі Вишків вже існує декілька гірськолижних трас з відповідною інфраструктурою. Слід додати, що вся навколишня місцевість представляє неабиякий інтерес для любителів екстриму: їзда по бездоріжжю на позашляховиках, квадроциклах, снігоходах. , велосипедах та конях; а також польоти на дельтапланах.

Продаються ділянки земель (призначення – ведення особистого селянського господарства – OCГ, землі непайові, яке, після продажу, при побажанні покупця, буде змінено під житлову забудову; без додаткових витрат для покупця. ) площею від 19 соток до 34 соток. Є всі необхідні документи, в тому числі - державні акти на усі ділянки. Час їзди автомобілем від Львова до місця призначення – 2 години, а від Івано-Франківська – 1, 5 години.

Область: Ивано-Франковская область
Адрес и номер дома: Центральна
Город: Долина
Площадь: 200 m2
Назначение: Земля под частный дом
Цена: 8 000 Грн.


 Фото:
Земля и участки Ивано-Франковская область, цена 8000 Грн., Фото Земля и участки Ивано-Франковская область, цена 8000 Грн., Фото Земля и участки Ивано-Франковская область, цена 8000 Грн., Фото Земля и участки Ивано-Франковская область, цена 8000 Грн., Фото Земля и участки Ивано-Франковская область, цена 8000 Грн., Фото
Тел. моб.:(068)1322819
E-mail: vоv***@iсlоud.соm
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 20.03.2014 22:00
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API