Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Транспорт : Другое... : Разное : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Petro vital вітчизняний пристрій, що:
1. Економить паливо до 20%;
2. Збільшує моторесурс двигуна;
3. Знижує шкідливі викиди в навколишнє середовище в 1, 5-3 рази;
4. Покращує робочі характеристики двигуна: підвищує потужність, знижує діючі температури, димність і т. Д. ;
5. Запобігає детонацію при змішуванні різних марок бензину, краплинне запалювання;
6. Усуває та запобігає:
освіта в попл авковой камері і насосі водо -, грязе-смольно-бактері альної емульсії, забивання каналів жиклерів і форсунок;
утворення нагару на днище поршнів і на свічках запалювання;
передчасний знос поршневих кілець, стінок циліндрів і спідниць поршнів;
7. Забезпечує нормальний запуск двигуна в зимовий час і при високій вологості повітря (температура експлуатації пристрою від 40 до + 1500 c ).

Принцип дії petro vital полягає в силі магнітного резонансу, якому піддається паливо, яке проходить по паливопроводу в місці установки пристрою.
Будь-Яке паливо, в не залежності від того, де воно зберігається, постійно піддається зміні внаслідок впливу температури і вологості. Такий вплив змушує паливо розширюватися і стискатися. В кінцевому підсумку, молекули вуглеводню починають притягатися один до одного, і таким чином формують молекулярні групи згустки молекул. Згустки, у свою чергу, формують ланцюга.
Доступ кисню всередину утворилися ланцюгів обмежений, що є причиною неповного згоряння палива, не залежно від кількості надходить з колектора повітря. Навіть якщо буде надлишок повітря, повного згоряння палива не відбудеться.

При проходженні палива через сильне магнітне поле відбувається розщеплення вуглеводневої ланцюга на більш дрібні складові з подальшим їх іонізацією, що в свою чергу веде до більш повному згорянню палива.
Основними елементами petro vital є спеціальні редкоземлистые магніти, виконані на основі неодиму ( nd ). Даний тип магнітів зберігає свої властивості протягом тривалого часу понад 10 років, і дозволяє створювати сильне магнітне поле напруженістю понад 7000 гаусс, необхідне для досягнення необхідного ефекту.
Принцип дії даного пристрою заснований на фундаментальних глобальних дослідженнях в області магнітного поля. Даний принцип обробки палива використовується на українському та світовому (канада, мексика, південна америка, сша, німеччина, індонезія, малайзія, таїланд та ін) ринках, у космічній галузі росії і сша.
Ефект від застосування:
за результатами досліджень дії petro vital
у вихлопних газах значно знижується кількість вуглеводнів, чадного газу (со), окисів азоту в 1, 5 3 рази. Це підвищує екологічність автомобіля і дозволяє пройти контроль на допустимий вміст шкідливих речовин у вихлопі.
Досвід застосувань petro vital показує, що зниження витрати палива на різних транспортних засобах в середньому становить 15%, в окремих випадках до 20%.
Пристрій успішно працює на всіх двигунах внутрішнього згоряння двз не залежно від виду використовуваного палива (бензин, дизельне паливо, газ, етанол).
petro vital робить можливим використання бензину з меншим октановим числом, для тих, хто використовує цей вид палива, наприклад: аі-80 замість аі-92 і аі-92 замість аі-95.

Збільшення потужності двигуна
це ще один результат більш повноцінного згоряння палива. При цьому збільшується коефіцієнт корисної дії (ккд) двигуна і, відповідно, його потужність.
Збільшення терміну служби двигуна.
petro vital забезпечує руйнування вуглецевих відкладень в карбюраторах, паливних инжекторах, камерах згоряння. Це дозволяє економити на чистку паливної системи автомобіля і збільшити термін служби деталей двигуна (свічок, кілець та ін).
. Ефект економії палива на новому автомобілі видно відразу після установки пристрою. На автомобілі з пробігом, для кращого ефекту, необхідно проїхати від 1000 км до 2000 км за цей час відбувається очищення двигуна від вуглецево-шлакових відкладень, що утворюються із-за неповного згоряння палива.
Вимірювання витрати палива.
Якщо ви не впевнені, що правильно виміряти витрату палива, для того щоб переконатися в ефективності економайзера petro vital , скористайтеся нашими порадами.
Необхідно провести правильні вимірювання витрати палива, як до, так і після (1000км 2000км пробігу) встановлення petro vital . 100Мм-150Мм.

Область застосування.
Пристрій для економії палива petro vital можна використовувати в будь-яких механізми працюють на вуглеводневому паливі (бензин, дп, газ, етанол і т. П. ): автомобілі, мотоцикли, трактори, комбайни, моторні човни, літаки.
Переконавшись в ефективності petro vital на своєму автомобілі ви зможете застосувати його в системі опалення (котли, колонки), на генераторах, газових грилях, газонокосарках та ін
гарантійний строк експлуатації 3 роки.

Відгуки.

Suzuki swift, пробіг – 110 000, об’єм двигуна 1, 3. Бензин 6, 5 – до, 5, 6 після установки пристрою. Машина стала потужнішою.
Косів андрій київ р.
Renault logan 1.6 (8-ми клапанний), новий. Бензин / газ. У міському режимі споживав 10 / 10.
Петровський в. С. Р. Київ
автомобіль – lanos, бензин – інжектор. Загальний пробіг – 75000.
До установки пристрою, по місту витрачав 10, 4, за містом -7, 3.
Після установки 9, 4 у місті і 6, 5 по трасі. Підвищилася потужність.
Брагін о. М. Р. Київ
газ 33021, бензин а-80.
До установки споживав 16л. Після 14л. У смешаном режимі.
Потужності особливо не додалося, але двигун став працювати рівніше. До установки пв машину дергало, із-за якості палива, після робота стала рівною.
У цілому я задоволений.
Рекомендую своїм знайомим.
Микола іванович, м. Суми

поспішіть, адже за такою ціною залишилося мало пристроїв.

Цена: 1 000 Грн.


 Фото:
Другое... Разное, цена 1000 Грн., Фото Другое... Разное, цена 1000 Грн., Фото
Тел. моб.:(050)1755676
E-mail: iаm***@yаhоо.соm
Место:Кировоградская область, Кировоград
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 05.07.2016 12:33
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API