Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Деловые контакты : Поиск дилеров, розничных распространителей

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Увага. Шукаємо дилерів по Київській, Львівській та ближчих областях.


Ми являємося офіційним представником ТМ "Greinplast", виробництво знаходиться в Польщі, також ТМ "Armix" виробництво якої знаходиться в Україні, місто Львів.


ТМ Greinplast динамічно розвивається польською сімейною компанією, яка з тисячу девятсот девяносто сьомого року успішно зміцнює свої позиції на ринку будівельної хімії. Компанія пропонує понад сто пятдесят найменувань продуктів, серед яких високо цінуються користуються: ізоляційними системами, штукатурки, фарби, фасадні та внутрішні оздоблювальні, наповнювачів і пластирів, плиткові клейові систем, декоративні інтер'єри, гідроізоляція, земля, і багато інших.


Продукти професіоналів

Продукти Greinplast присвячені професіоналам - свідомим і вимогливим будівельним підрядникам. Їх перевага - висока якість, що досягається завдяки використанню сировини та залученню команди експертів, що вдосконалює формули продукту в сучасній лабораторії компанії. Компанія розробляє та вдосконалює власні виробничі технології та використання інноваційних матеріалів для будівництва. Розповсюдження здійснюється через мережу філій та представників по всій країні.


Представний партнер

Компанія Greinplast кожен день тісно співпрацює з підрядниками, пропонуючи технічну підтримку та консультації в області новітніх технологій. Завдяки цьому довіра професіоналів, які цінують індивідуальне обслуговування та рекомендують свої продукти з черепашкою в логотипі, користуються ними.


В даний час енергозбереження в Україні, через утеплення фасаду в приватному та комерціному секторі будівництва у всіх його проявах і варіаціях користується значним попитом. І пов'язано це, перш за все, з істотним поліпшенням гідро-, звуко- і тепло-ізоляційних характеристик будинку разом з наданням йому нового стилю і візуальної декоративної краси. Спеціалізована компанія "Warm House" пропонує для Вас професійні матеріали та роботи по утепленню фасадів за доступними цінами: даючи комерційні пропозиції на "любий гаманець". Використовуючи матеріали провідних європейських компаній tm "Greinplast" tm "Armix" "Rockwool" tm "Wkret-Mett" та багатьох інших українських компаній. Ви можете бути впевнені, що відтепер Ваше житло буде максимально захищене від спеки влітку і втрат вартістного тепла в холодну пору року.

Вид услуги: Поиск дилеров, розничных распространителей
Название компании: Greinplast-center

 Фото:
Деловые контакты Поиск дилеров, розничных распространителей, Фото
Телефон:(094)8340474
Тел. моб.:091163910
E-mail: grе***@gmаil.соm
WWW:посмотреть
Место:Киев, Воскресенка
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 12.09.2018 12:51
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API