Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Деловые контакты : Продажа бизнеса, компаний

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Продаємо діючий, стабільний налагоджений бізнес, з орендою або продажом власних приміщень у м. Львів та викупом або товарним кредитом на колекції брендового одягу в магазинах.
Про бізнес
рітейл брендового чоловічого класичного та casual одягу, взуття та аксесуарів у середньому+ та високому сегменті ринку по всій україні. Всі бізнес-процеси налагоджено та відпрацьовано, фінансові потоки стабільні, соціальний капітал хороший. Є 5 магазинів у м. Львів та київ + інтернет-магазин в топі пошуку.
Є домовленості з офіційними диллерами в україні та з представниками брендів в німеччині, кожного року закуповуються нові колекції, та на залишках є товари попередніх років. Також є близько 10 брендів партнерських товарів в інтернет-магазині. Передаємо також контакти та домовляємося для покупця про подальші закупівлі товару в офіційних іноземних та українських представників.
Канали продажу
бізнес з самого початку почав давати значні обороти при високій маржинальності. Зараз це 5 магазинів, 4 у м. Львів (центральна частина міста), та 1 у м. Київ, це власні приміщення та орендовані на довготривалий період площі в торгових центрах. Відвідуваність магазинів на рівні від 30 до 100 чол. За день по кожному (високий сегмент), коефіцієнт конверсії від 4, 3% до 22%, в різних магазинах. Штат – 16 якісних продавців-консультант ів, 4 з яких працюють більше 10 років в компанії.
Також працює інтернет-магазин з відвідуваністю понад 300 тис. Чол. Та майже 1, 5 млн сторінок за рік (вересень 2017-вересень 2018), конверсія 0, 73%, приріст відвідуваності порівняно з минулим роком 31%. Активно просуваються сторінки в фейсбук та інстаграм, створені чат боти для розсилок, відбуваються продажі та переходи на сайт із соц. Мереж.

Маркетинг
сайт в топі пошуку за більше ніж 30 ключовими словами, основний канал - seo, в меншій мірі контекстна реклама та закупка посилань (вкладаючи 2-3 тис. /міс. В контекстну рекламу – можна збільшити відвідуваність і оборот до 30%-40%), також використовується динамічний ремаркетинг, фейсбук ремаркетинг (pixel), email/смс/чат-бот розсилки по загальній базі близько 10 000 напрацьованих власних контактів. Також 2-3 рази в рік запускаються більш масштабні рекламні кампанії з відеобордами, в бізнес-центрах та фітнес-центрах, в торгових центрах, радіо, масштабні кампанії в соц. Мережах і т. Д.
Виготовлено всю необхідну брендовану продукцію: дорогі вивіски, паперові та поліетиленові пакети 15 тис. +, коробки 2000+, скотч, візитки, картки лояльності, сертифікати, буклети до них та ін. , розроблено автоматизовану програму лояльності.

Фінанси
оборот по магазинах за 2017 рік =
оборот інтернет-магазину за 2017 рік =
витрати на закупку товарів з нових колекцій становили оренди та оплата праці
кредитні зобов’язання погашені, заборгованостей немає.
Чому це вигідно?
Бізнес не має прямих конкурентів на ринку e-commerce, в цьому ж сегменті діють 3-4 конкуренти які займаються виключно casual одягом, або в більшій мірі взуттям, також у вищих і нижчих цінових категорія, тому розвиток в цій ніші передбачає збільшення прибутку на 40-50% протягом року при вкладеннях від 30-40 тис. У. О.
Мережа магазинів є дуже відомою у м. Львів, тому що заснована в 1998 році, та навіть не вкладаючи значних коштів в просування, можна працювати з постійними клієнтами та отримувати стабільний оборот.
Покупку бізнесу можна оформити частинами, або одразу; з орендою або викупом власної нерухомості; з товарним кредитом або викупом товару, який продається по закупочній вартості (ринкова вартість значно вища враховуючи навіть діючі знижки).
Також пропонуємо управлінську, маркетингову чи загальну інформаційну підтримку протягом 30-40 днів з моменту покупки.

Вид услуги: Продажа бизнеса, компаний
Название компании: Мережа магазинів брендового чоловічого о
Сфера деятельности: Рітейл та e-commerce

 Фото:
Деловые контакты Продажа бизнеса, компаний, Фото Деловые контакты Продажа бизнеса, компаний, Фото Деловые контакты Продажа бизнеса, компаний, Фото
Тел. моб.:+380(66)4908428
E-mail: mеn***@gmаil.соm
Место:Львовская область, Львов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 25.09.2018 14:51
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API