Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Курсы, образование : Семинары и тренинги

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Тренінг
"Управління конфліктами: краще маленьке дерево, ніж велика купа каміння"

Конфлікти є невід'ємною частиною нашого життя. Не завжди можна сказати щодо того, чи є цілком негативним або позитивним це явище. У той же час конфлікти, які завдають непоправної шкоди людям, повинні бути обмежені або ще краще попереджені. Передбачення можливих варіантів розвитку подій створює умови для результативного управління ними.

Для кого: для колективів організацій, компаній, команд проектів, державних установ; волонтерських груп, студентів, представників вразливих груп населення.

У програмі тренінгу:

визначення поняття “конфлікту” та ознайомлення з їх класифікацією;
ознайомлення з фазами розвитку конфлікту;
практична робота с конфліктними ситуаціями через методику “Форум театр” з метою формування умінь ефективної поведінки у конфліктах, знаходження альтернативних шляхів вирішення існуючих та попередження нових конфліктів у спільноті, колективі, визначення основних “зон ризику”;

В чому унікальність даного тренінгу?

У програмі тренінгу "Управління конфліктами: краще маленьке дерево, ніж велика купа каміння" використовується особлива методика “Форум театр”, яка є інноваційною та ефективною у процесі управління конфліктами. “Форум театр” - альтернативний шлях за допомогою театральної гри, яка грунтується на реальніх історіях учасників, образів та метафор поговорити про конфлікт, можливі комбінації й моделі його вирішення, причини й головних дієвих осіб. Основна ідея - показати учасникам необхідність участі кожної людини у вирішенні конфліктної ситуації, створити простір для діалогу та знайти варіанти вирішення конфлікту, насамперед досягненням консенсуcу або компромісу, можливо з залученням третьої сторони.
Не дивлячись на те, що у назві методики є слово “театр”, учасники тренінгу не мають бути акторами. Мета “Форум театру” - знайти альтернативні варіанти вирішення конфліктної ситуації, зробити ситуацію менш принизливою та тяжкою для жертви конфлікту, практично показати та опрацювати найбільш ефективні засоби управління конфліктними ситуаціями.
Робота з образами та проективними методиками дає змогу побачити себе та інших, повсякденні, конфліктні ситуації з різних сторін. Також тренінг сприяє розвитку ефективної командної роботи, створенню дружньої атмосфери, розвитку довіри у середені колективу та ініціативності учасників.

Методика Форум Театр ефективно працює з різними групами у соціальній сфері, колективами комерційних компаній, громадських організацій, державних установ, групами волонтерів, студентів, школярів, тощо.

Название: Семинары и тренинги
Цена: 1 600 Грн.


 Фото:
Курсы, образование Семинары и тренинги, цена 1600 Грн., Фото
Телефон:+380(99)9109736
Тел. моб.:+380(97)9874271
E-mail: trf***@gmаil.соm
Место:Киев
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 19.02.2016 17:47
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API