Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Разное

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Відправлю на Вашу електронну пошту 3 файли:
1. Тести, усі 400 питань по порядку, згідно з переліком на офіційному сайті Нацдержслужби, з 4ма варіантами відповідей. Правильна відповідь позначена, а також вказаний номер статті, який підтверджує її достовірність. Питання і варіанти відповідей, які були змінені, указані у старій і новій редакції (як на першому скріншоті).
2. Відповіді у фарматі "1 питання - 1 відповідь" - усі 400 питань по порядку, згідно з переліком на офіційному сайті Нацдержслужби. Під кожним питанням надана лише одна правильна відповідь з посиланням на відповідну статтю Закону, яка підтверджує її достовірність (як на другому скріншоті).
У цьому файлі відмічені всі питання і відповіді, що змінювались зазначена і стара і нова редакція таких змін. Також зазначені інші особливості деяких питань, на які особливо варто звернути увагу.
3. Програму самоперевірки, яка дублює умови самого тестування на конкурсі, тобто при кожному запуску програми необхідно відповісти на 40 випадкових питань з 400 за 40 хвилин.
Програма містить усі 400 питань, при кожному тестуванні вона сама обирає 40 випадкових питань з поміж цих 400 і по закінченню 40 хвилин, або коли Ви відповісте на останнє запитання, програма покаже результат. Проходити пробне тестування можна будь-яку кількість разів. Фото:
Работа и бизнес Разное, Фото Работа и бизнес Разное, Фото Работа и бизнес Разное, Фото
Место:Киев, Центр
 
РаспечататьДата: 07.04.2017 15:33
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API