Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Тварини : Собаки, щенята : Безпорідна : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Цуценята дворової лайки.
Недалеко від Львова мешкають 11 одномісячних цуценят (6 хлопчиків, 5 дівчаток). Різноколірні ззовні (є собаки чорного кольору, білого з чорним, коричнуватого), активні, вигодовані материнським молоком, а також молочними кашами. Виросли в суворих умовах (на природі), вижили і здорові, а отже з дитинства пристосовані до таких умов. Мають бути середнього зросту (до коліна), з 6 тижня життя (зараз їм 4 тижні) найкраще піддаються вихованню.
Собаки, скоріш за все, стануть добрими охоронцями у приватних будинках, однак можуть бути просто друзями людині (залежить від виховання господарем). Впізнають та довірливо ставляться до людини, відчувають свою територію, деякі вже вміють подавати голос.
Мама цуценят (на фото) здорова, активна та вихована. Вигодована рослинною їжею, а також вміє полювати на мишей тощо. Має добре в міру розвинений охоронний інстинкт, віддано служить господарю (що могло передатись цуценятам).
Віддам в добрі руки, від 0 до 100 грн. , за бажанням покупця, без документів, про умови зустрічі домовимось по телефону, при потребі скину додаткові фото на елекронну скриньку; Львів та околиці.

Порода: Безпорідна
Вік: 1 міс.
Ціна: 80 Грн.


 Фото:
Собаки, щенята Безпорідна, ціна 80 Грн., Фото Собаки, щенята Безпорідна, ціна 80 Грн., Фото Собаки, щенята Безпорідна, ціна 80 Грн., Фото
Телефон:(093)4085745
Тел. моб.:(096)5614475
E-mail: nаt***@gmаil.соm
Місце:Львівська область, Львів
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 18.11.2013 15:26
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API