Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Тварини : Гризуни : Корм : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Пропоную на постійній основі суху пивну дробину подрібнену або в гранулах для корму домашніх і свійських тварин, птиці, риби. Об'єм поставок - до 20т в тиждень.
Пивна дробина - вторинний ресурс пивоварної промисловості. За своїм хімічним складом вона є цінним кормом для тварин. У ній знаходиться біля 3/4 всієї кількості білків і 4/5 жиру, що містяться в солоді.
У цьому продукті, крім білків, клітковини і жирів, знаходяться: кальцій, фосфор, магній, калій, натрій, залізо, мідь, цинк, марганець, кобальт, йод, каротин, вітаміни Е, В1, В2, В4, В 5. При такому багатому вмісті корисних елементів, вона позитивно впливає на процеси, що відбуваються в організмі худоби, внаслідок чого поліпшується загальний стан тварин, прискорюється зростання молодняка і набір ним ваги, підвищується кількість молока у корів і взагалі, зміцнюється здоров'я тварин.
Годування великої рогатої худоби пивною дробиною збільшує надої. При додаванні в корм тварин кожен день по 15-20кг цих кормів, збільшуються надої на 8-12 %.
При додаванні в раціон поросят 11% пивної дробини на добу, щоденна надбавка у вазі тварин збільшиться на 8%.
Внаслідок цього значно знижуються витрати фермерських господарств на придбання комбікормів, що впливають на приріст маси тіла або підвищення добової кількості молока. Дробина значно дешевше і корисніше для організму худоби.
Ми пропонуємо вже готовий продукт після сушіння і грануляції дробини. Вміст перетравного білка - близько 17%. Кормова цінність сухої дробини - 0, 75 кормових одиниць.
Суху пивну дробину найчастіше згодовують молочним коровам - до 3 - 5 кг на одну голову на добу. Коням можна заміняти нею до 50% вівса. Вівцям дають до 0, 5 - 1 кг на голову на добу. При виробництві стартових комбікормів для телят суху пивну дробину додають в кількості 6%.
Пивну дробину можна також використовувати на корм домашній птиці. Для молодняка і курчат-бройлерів до складу комбікормів доцільно вводити до 4-5% дробини, а для молодняку промислових курей старше 8 тижнів - до 8%.

Ціна: 3 600 Грн.


 Фото:
Гризуни Корм, ціна 3600 Грн., Фото Гризуни Корм, ціна 3600 Грн., Фото Гризуни Корм, ціна 3600 Грн., Фото Гризуни Корм, ціна 3600 Грн., Фото Гризуни Корм, ціна 3600 Грн., Фото
Місце:Львівська область, Львів
 
РоздрукуватиДата: 09.09.2016 15:05
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API