Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Будівельні роботи : Будівельні роботи : Дачі та літні будинки

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Будуємо заміський будинок з нуля
Зараз будувати приватний будинок стало вигідно як ніколи. Вартість земельних ділянок за останні півтора року знизилася на 50%, удвічі подешевшала праця будівельників. Все це дозволяє укластися в бюджет $100 тис. при будівництві добротного 200-метрового котеджу.
Робота майже даром

За півтора року подешевшали і будівельні роботи. За інформацією А. Борща, практично всі основні матеріали вже давно виробляються в Україні, що дозволяє заводам оперативно реагувати на падіння попиту зниженням цін. За період кризи вартість цегли, бетону, будівельного металу впала на 35%, - відзначає експерт.

Ще більше знецінилася робота фахівців. Якщо раніше націнки більшості компаній, що займаються будівельними роботами, становили не менше 50%, то зараз вони знизилися до 20%. У приїжджих бригад, які працюють без ліцензій, розцінки зазвичай ще вдвічі нижче. Втім, і ті, і інші готові йти на істотні поступки. За словами провідного фахівця компанії Red Ярослава Цуканова, в процесі торгу запити будівельних бригад можуть зменшитися в три рази. Багато фахівців зараз готові йти на істотні поступки, і згодні працювати за ту ціну, яку називає клієнт, - підкреслює він.
Прораб – ключова особа будівництва, він організовує процес і спілкується з замовником. Майбутньому домовласникові на етапі будівництва рекомендується разом з виконробом скласти календарний план виконання робіт. Цей “внутрішній” документ дозволить контролювати і регулювати тимчасові рамки будівництва, надходження матеріалів, а також розуміти, куди і скільки витрачається грошей. Головні кроки, які треба буде пройти на етапі будівництва, – це підводка до будинку зовнішніх комунікацій, зведення коробки, дахи, інженерне оснащення, зовнішня і внутрішня обробка Фото:
Будівельні роботи,  Будівельні роботи Дачі та літні будинки, Фото
Телефон:992712802
E-mail: mоd***@gmаil.соm
Місце:Київська область, Обухів
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 31.01.2015 00:37
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API