Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Будівельні роботи : Будівельні роботи : Інше

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Професійно займаємось утепленням об'єктів: будинків, нежитлових та інших приміщень, а також транспортних засобів. Утеплення пінополіуретаном не вимагає додаткових використань кріпильних елементів, високий термін служби і є морозостійким, жаростійким і екологічно безпечним матеріалом.

Широкий рецептурний діапазон пінополіуретану дозволяє отримувати матеріал з різноманітною щільністю та унікальними фізико-механічними властивостями.

Термоізоляція (утеплення) пінополіуретаном. За теплоізоляційними характеристиками покриття з пінополіуретану переважають усі відомі матеріали (наприклад, цегляну стіну товщиною 65 см може замінити, за теплопровідністю, стіна з пінополіуретану товщиною 3, 5 см).

Ми оперативно виїжаємо на об'єкт. Безкоштовно проводимо його обстеження і складаємо кошторис робіт. Після того, як власник прийме рішення приступаємо до виконання робіт.

Ціна: 300 Грн.


 Фото:
Будівельні роботи,  Будівельні роботи Інше, ціна 300 Грн., Фото Будівельні роботи,  Будівельні роботи Інше, ціна 300 Грн., Фото Будівельні роботи,  Будівельні роботи Інше, ціна 300 Грн., Фото Будівельні роботи,  Будівельні роботи Інше, ціна 300 Грн., Фото Будівельні роботи,  Будівельні роботи Інше, ціна 300 Грн., Фото
Місце:Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
 
РоздрукуватиДата: 29.03.2018 20:09
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API