Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Животные : Собаки, щенки : Чау-чау : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Продам щенят чау-чау. Дві дівчинки, вік 3 міс.
Окрас: попелясто-рудий, та рудий.
Здорові, міцні та дуже енергійні малюки. Дуже люблять гратись з людьми та іграшками.
Зразкова родословна батька та матері. Повний пакет документів(щенячка, вет. паспорт, привиті, дегельментизовані) При бажанні - консультація та допомога у вихованні собаки.
Щенята веселі та дружелюбні. Гавкають на посторонніх, тому будуть прекрасними охоронними собаками, а також вірним та не агресивним товаришем для дітей та людей похилого віку. По своїх потребах привчені ходити на вулицю. Реагують на не складні команди - їсти, місце, гуляти, чемно та [B]звуковий сигнал "Уваги". [/B]. Собаки чау-чау не мають запаху та не линяють (лише 2 рази в рік, зима-літо міняють "шубу":). Утримування собак не складне, можуть жити в квартирі, або в будинку - прекрасні охоронці.
Маму звати Іріда - у нашому домі уже 5 років. (Спокійна, віддана собака, не вибаглива в умовах життя та харчуванні. Любить дітей і гратись. Дуже розумна. )Лише в добрі та люблячі руки.
Ціна за домовленістю.
м. Тернопіль
- Юля

Порода: Чау-чау
Возраст: 3 мес.
Цена: 2 500 Грн.


 Фото:
Собаки, щенки Чау-чау, цена 2500 Грн., Фото Собаки, щенки Чау-чау, цена 2500 Грн., Фото Собаки, щенки Чау-чау, цена 2500 Грн., Фото Собаки, щенки Чау-чау, цена 2500 Грн., Фото Собаки, щенки Чау-чау, цена 2500 Грн., Фото
Место:Тернопольская область, Тернополь
 
РаспечататьДата: 01.07.2012 16:56
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API