Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Тварини : Собаки, щенята : Чау-чау : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Продам щенят чау-чау. Дві дівчинки, вік 3 міс.
Окрас: попелясто-рудий, та рудий.
Здорові, міцні та дуже енергійні малюки. Дуже люблять гратись з людьми та іграшками.
Зразкова родословна батька та матері. Повний пакет документів(щенячка, вет. паспорт, привиті, дегельментизовані) При бажанні - консультація та допомога у вихованні собаки.
Щенята веселі та дружелюбні. Гавкають на посторонніх, тому будуть прекрасними охоронними собаками, а також вірним та не агресивним товаришем для дітей та людей похилого віку. По своїх потребах привчені ходити на вулицю. Реагують на не складні команди - їсти, місце, гуляти, чемно та [B]звуковий сигнал "Уваги". [/B]. Собаки чау-чау не мають запаху та не линяють (лише 2 рази в рік, зима-літо міняють "шубу":). Утримування собак не складне, можуть жити в квартирі, або в будинку - прекрасні охоронці.
Маму звати Іріда - у нашому домі уже 5 років. (Спокійна, віддана собака, не вибаглива в умовах життя та харчуванні. Любить дітей і гратись. Дуже розумна. )Лише в добрі та люблячі руки.
Ціна за домовленістю.
м. Тернопіль
- Юля

Порода: Чау-чау
Вік: 3
Ціна: 2 500 Грн.


 Фото:
Собаки, щенята Чау-чау, ціна 2500 Грн., Фото Собаки, щенята Чау-чау, ціна 2500 Грн., Фото Собаки, щенята Чау-чау, ціна 2500 Грн., Фото Собаки, щенята Чау-чау, ціна 2500 Грн., Фото Собаки, щенята Чау-чау, ціна 2500 Грн., Фото
Місце:Тернопільська область, Тернопіль
 
РоздрукуватиДата: 01.07.2012 16:56
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API