Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  


Загальні правила і умови користування сервісом оголошень SS.ua
1. Користувач - фізична, або юридична особа, яка розміщує оголошення на SS.ua

2. Сервіс оголошень SS.ua надає сумлінним користувачам право розміщувати оголошення на терміни зазначені при подачі оголошень.

3. Подаючи оголошення, користувач погоджується з правилами та умовами користування сервісом.

4. Розміщуючи оголошення, користувач погоджується, що його персональні дані будуть збережені в базі даних сервісу оголошень SS.ua відповідно до положень закону.

4.1 Розміщуючи оголошення, користувач погоджується отримувати рекламну розсилку SS.UA на зазначений в оголошенні e-mail і/або мобільний телефон, не частіше ніж 1 раз на місяць і не більше 5 разів за одне подане оголошення.

4.2 Сервіс оголошень SS.ua користується послугами сторонніх рекламних компаній для показу графічної і текстової реклами на сторінках оголошень. Ці компанії можуть використовувати інформацію (виключаючи ваше ім'я, адреса, адреса електронної пошти або номер телефону) про відвідування вами того чи іншого веб-сайту в мережі інтернет для реклами товарів чи послуг відповідно до ваших інтересів.

5. У разі тимчасової непрацездатності сервісу, терміни оголошень продовжуються на час недоступності сервісу онлайн. Це положення не поширюється на випадки, якщо сервіс не був доступний в частині мережі, які адмініструє провайдерами, не пов'язаними договорами та зобов'язаннями з сервісом оголошень SS.ua.

6. Зміна чи виправлення тексту оголошення, спеціальних полів, контактних даних та термінів демонстрації оголошення після початку публікації - неможливо.

Безкоштовні оголошення:

7.1 Безкоштовні оголошення приймаються тільки від приватних осіб не зайнятих комерційною діяльністю.

7.2 В одному головному розділі допускається розміщувати не більше одного безкоштовного оголошення і не частіше одного разу на 14 днів.

7.3 У безкоштовному оголошенні допускається розміщення однієї фотографії.

Платні оголошення:

8.1 Платні оголошення виділяються в загальному списку жирним шрифтом.

8.2 Допускається вказувати посилання (link) у спеціальному полі оголошення.

8.3 У платній оголошенні допускається розміщувати більшу кількість фотографій.

8.4 Кількість поданих платних оголошень необмежено, за винятком випадків зловживання і переповнення якого або розділу оголошеннями одного користувача.

8.5 Всі ціни на платні послуги SS.ua вказані з ПДВ.

Правила утримання оголошень:

9. Не приймаються (видаляються) оголошення:

9.1 Містять протизаконне, що суперечить нормам моралі, образливе, або шахрайське текстове або графічне зміст.

9.2 Не відповідні або частково невідповідні розділу сервісу оголошень.

9.3 Оголошення без точного детального опису пропонованої послуги, товару, діяльності, або пропонованої роботи.

9.4 Містять більше одного пункту пропозиції послуги чи товару, або оголошення загального характеру.
Приклади: "Комп'ютери за найкращими цінами", "Зимова гума Continental будь-яких розмірів".
(Просимо подавати оголошення більш конкретно із зазначенням точної марки, моделі, ціни на один конкретний товар або послугу).

9.5 З пропозицією неіснуючого в наявності (на території Україні) товару або послуги.
Приклади: "BMW 528i 2003 Пробіг 73 тис., авто знаходиться в Німеччині", "Квартира в споруджуваному будинку".

9.6 Містять в тексті оголошення (за винятком спеціальних полів) або доданої графіку, телефон, e-mail, інтернет посилання, або інші контактні дані.

9.7 В яких не заповнені, або неправильно заповнені необхідні поля, або містять некоректну, неправдиву інформацію.

9.8 З ціною або характеристиками, що відрізняються від заявлених в оголошенні.

9.9 З фотографіями або графікою, що не відповідають конкретній пропозиції, що міститься в тексті оголошення. Містять фотографії занадто низької якості.

9.10 З фотографіями або графікою, що містять надто яскравий фон, неприродні кольори, розмноження або іншим способом виділене фото в списку оголошень (Перше фото в оголошенні).

9.11 Містять текст, або окремі слова, або частини слів у верхньому регістрі «Caps Lock» в першому рядку оголошення.
Приклад: "Продаю НОВИЙ мотоцикл Кавасакі 530", "Здам Квартиру за вигідною ціною".

9.12 Містять службові символи, зайві пробіли, крапки, набір однакових або безглуздих букв в першому рядку, так само як і текст, який не має відношення до змісту оголошення.
Приклад: "Продаю / / мотоцикл / / Honda".

9.13 Містять в першому рядку оголошення слова Акція, Розпродаж, Спеціальна пропозиція, Унікальні ціни, Суперпропозиція, Увага, New та інші маркетингові мовні звороти, призначені для залучення уваги користувачів до оголошення в загальному списку.

9.14 Яким небудь чином порушують авторські права, або права на торгові марки.

9.15 На інших мовах ніж українська, російська. Так само, містять текст російською мовою, набраний транслітом.

9.16 Містять безліч помилок у тексті.

9.17 За яким потрібна повна, або часткова передоплата на товар або послугу.

9.18 Оголошення, орієнтовані на збір інформації про користувачів.

9.19 На які надходять численні скарги.

9.20 З пропозиціями в яких не вказані дуже важливі деталі.
Приклади:
- В оголошенні про продаж автомашини не вказано, що вона в аварійному стані.
- В оголошенні про продаж нерухомості не вказано, що вона знаходиться в зоні відчуження або житлова площа знаходиться поруч із залізничним полотном.

9.21 З пропозицією товарів або послуг, що підлягають ліцензуванню, якщо оголошення не містить точної контактної інформації про компанії та номера ліцензії відповідної пропозиції.

9.22 Про роботу в відеочатах, еротичної фото і відеозйомці, про надання секс послуг в будь-якому вигляді. Про розповсюдження медикаментів, товарів або послуг з мережевої схемою, МЛМ.

9.23 Про заробітках в інтернеті шляхом реєстрацій, кліків, переглядів або інших сумнівних видах діяльності.

9.24 З пропозицією сигарет, алкоголю (за винятком колекційного), прекурсорів, контрольованих медикаментів, небезпечних або шкідливих продуктів і речовин, а так само товарів, несертифікованих за нормами CE.

9.25 Містять пропозиції контрафактних товарів або товарів контрабандного походження.

9.26 Оголошення від інтернет магазинів в яких посилання веде не на конкретний товар, зазначений в оголошенні.

9.27 Від агентств з працевлаштування та інших сервісів оголошень. Так само містять в тексті чи на додатки графіку згадка, рекламу або логотипи інших сервісів оголошень або агентств з працевлаштування.

9.28 З пропозицією послуг окультно характеру - астрологія, гадання і тд.

9.29 Про збір внесків, пожертвувань, внесків та інших вкладень у будь-якому вигляді.

9.30 Оголошення про працевлаштування за кордоном.

9.31 Містять посилання на ресурси, некоректно обслуговують відвідувачів, що відкривають спливаючі вікна, що включають звуковий супровід або виконують інші некоректні дії щодо відвідувачів, або інформаційних систем, що містять пропозиції товарів або послуг заборонених до розміщення в оголошеннях SS.ua.

9.32 Містять текст з емоційним забарвленням, вигуки, заклики, гасла, декларації та постановочні питання. Заборонено використання окличних і питальних знаків. Текст оголошення повинен бути виключно інформаційним.

9.33 Містять текст з емоційним забарвленням, вигуки, заклики, гасла, декларації та постановочні питання. Не допускається використання окличних і питальних знаків або інших символів для привернення уваги. Текст оголошення повинен бути виключно інформаційним.

9.34 Оголошення зі скрученими лічильниками пробігу авто або з не вірним зазначенням пробігу, з прихованими / зміненими на фото номерами машини або без таких, із зазначенням іншого року випуску або іншими шахрайськими діями.

Организации порядка:

10.1 Администраторами сервиса удаляются все объявления, перечисленные в п.9.
В случае грубых, либо повторных нарушений контактные данные пользователя вносятся в специальный список ограничений на подачу объявлений. Гроші за віддалені платні оголошення не повертаються. Перевірка та видалення оголошень входить у вартість платного сервісу оголошень. У разі закриття аккаунта зареєстрованого користувача, у зв'язку з перерахованим в п.9, що залишилася на рахунку сума повертається користувачеві, за винятком витрат на платіж.

10.2 На вимогу міліції, постраждалих осіб і судових органів, ідентифікаційні дані і протокол дій користувача видаються вимогливий в письмовому або електронному вигляді.

Відповідальність і обмеження відповідальності:

11.1 Пользователь (податель объявления) несёт полную материальную ответственность за содержание размещенного им объявления, как перед сервисом объявлений, так и перед третьими лицами в случаях нарушения правил сервиса объявлений, законодательства Украины, авторских и хозяйственных прав, прав на торговые марки и знаки. Так же в случаях создания убытков, беспокойства или неудобств посторонним лицам. Так само у випадках створення збитків, занепокоєння або незручностей стороннім особам.

11.2 Компанія, адміністратор, так само як і власник сервісу оголошень SS.ua не несуть відповідальності за зміст оголошень, а так само можливі збитки або незручності, пов'язані з роботою або недоступністю сервісу оголошень за винятком п.5.

Зміни умов і правил:

12. Правила та умови забезпечення сервісу оголошень SS.ua можуть бути змінені, доповнені або виправлені і набирають чинності з моменту публікації на сайті.

Дата: 21.09.2009Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила  |  API