Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Строительные работы : Строительные работы, проекты : Другое

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Професійно займаємось утепленням об'єктів: будинків, нежитлових та інших приміщень, а також транспортних засобів. Утеплення пінополіуретаном не вимагає додаткових використань кріпильних елементів, високий термін служби і є морозостійким, жаростійким і екологічно безпечним матеріалом.

Широкий рецептурний діапазон пінополіуретану дозволяє отримувати матеріал з різноманітною щільністю та унікальними фізико-механічними властивостями.

Термоізоляція (утеплення) пінополіуретаном. За теплоізоляційними характеристиками покриття з пінополіуретану переважають усі відомі матеріали (наприклад, цегляну стіну товщиною 65 см може замінити, за теплопровідністю, стіна з пінополіуретану товщиною 3, 5 см).

Ми оперативно виїжаємо на об'єкт. Безкоштовно проводимо його обстеження і складаємо кошторис робіт. Після того, як власник прийме рішення приступаємо до виконання робіт.

Цена: 300 Грн.


 Фото:
Строительные работы,  Строительные работы, проекты Другое, цена 300 Грн., Фото Строительные работы,  Строительные работы, проекты Другое, цена 300 Грн., Фото Строительные работы,  Строительные работы, проекты Другое, цена 300 Грн., Фото Строительные работы,  Строительные работы, проекты Другое, цена 300 Грн., Фото Строительные работы,  Строительные работы, проекты Другое, цена 300 Грн., Фото
Место:Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск
 
РаспечататьДата: 29.03.2018 20:09
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API