Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Сантехника : Отопительные котлы : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Твердопаливний котел тривалого горіння, потужністю 20, 30, 40, 50 кВт, призначений для обігріву різних приміщень площею до 500 м². Система опалення може бути, як з природною, так і з примусовою циркуляцією, так само може бути відкрита або закрита система.

Паливо:
дрова, паливні брикети, щепа і т. д.

Котел – це сталевий циліндр, оточений іншим сталевим циліндром більшого діаметру, конструкція утеплена. Між обома циліндрами нагрівається теплоносій. У передній частині котла знаходиться вентилятор з
терморегулятором. У конструкції є отвір для завантаження дров, отвір для видалення попелу і отвір відвідних газів. Також є труба подачі теплоносія і отвір установки термометра. Для поліпшення якості горіння і передачі тепла, у верхній частині камери горіння встановлена камера підігріву повітря. У камеру згоряння опускається телескопічна труба подачі повітря, на кінці якої кріпиться розподільник повітря, що призначений для правильного розподілення повітря в зонах генерування (нижче та поруч з розподільником повітря) та в зонах горіння (поруч з розподільником і над ним). Розподільник повітря спирається на бічні дрова, які не нагріваються до високої температури, і опускається вниз по мірі згорання палива під силою своєї тяжкості.
У верхній частині камери згоряння розташований отвір для надходження повітря і повітряна заслінка. Є трос для підйому механізму.

Производитель: Андрій
Модель: Твердопаливний
Состояние: нов.
Цена: 12 000 Грн.


 Фото:
Сантехника Отопительные котлы, цена 12000 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 12000 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 12000 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 12000 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 12000 Грн., Фото
Тел. моб.:3(093)4285415
E-mail: аnd***@gmаil.соm
Место:Львовская область, Львов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 16.03.2015 17:50
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API