Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Сантехніка : Опалювальні котли : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Твердопаливний котел тривалого горіння, потужністю 20, 30, 40, 50 кВт, призначений для обігріву різних приміщень площею до 500 м². Система опалення може бути, як з природною, так і з примусовою циркуляцією, так само може бути відкрита або закрита система.

Паливо:
дрова, паливні брикети, щепа і т. д.

Котел – це сталевий циліндр, оточений іншим сталевим циліндром більшого діаметру, конструкція утеплена. Між обома циліндрами нагрівається теплоносій. У передній частині котла знаходиться вентилятор з
терморегулятором. У конструкції є отвір для завантаження дров, отвір для видалення попелу і отвір відвідних газів. Також є труба подачі теплоносія і отвір установки термометра. Для поліпшення якості горіння і передачі тепла, у верхній частині камери горіння встановлена камера підігріву повітря. У камеру згоряння опускається телескопічна труба подачі повітря, на кінці якої кріпиться розподільник повітря, що призначений для правильного розподілення повітря в зонах генерування (нижче та поруч з розподільником повітря) та в зонах горіння (поруч з розподільником і над ним). Розподільник повітря спирається на бічні дрова, які не нагріваються до високої температури, і опускається вниз по мірі згорання палива під силою своєї тяжкості.
У верхній частині камери згоряння розташований отвір для надходження повітря і повітряна заслінка. Є трос для підйому механізму.

Виробник: Андрій
Модель: Твердопаливний
Стан: Нов.
Ціна: 12 000 Грн.


 Фото:
Сантехніка Опалювальні котли, ціна 12000 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 12000 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 12000 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 12000 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 12000 Грн., Фото
Тел. моб.:3(093)4852415
E-mail: аnd***@gmаil.соm
Місце:Львівська область, Львів
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 16.03.2015 17:50
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API