Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Сантехника : Отопительные котлы : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Наша компанія пропонує енергозберігаючі електродні котли з знишкою в 20%
які зможуть заощаджувати ваші кошти до 50% на опалиня.
Наші котли призначені для системи водяного опалення будинків, квартир, дач, гаражів, офісів, виробничих і складських приміщень.
Перевагами наших котлів є:
1. Економічність-Кпд-98% ;
2. Малогабаритність;
3. Безшумність;
4. Простота монтажу та експлуатації;
5. Універсальність-Можли во паралельне підключення з будь-якими іншими котлами і використання його як основного;
6. Безпека-1 клас захисту;
7. Відсутність пікових навантажень на мережу;
8. Надійність і довговічність -гарантіяна котел 3 роки та підгарантійне обслуговування (термінслужби-30 років);
9. Комфортність-Автомати ка все зробитьза вас (контроль температуриподачі, контроль температури обратки, захист від перегріву, можливість клімат-контролю.
Чомуми?
1. Ми зуміли зменшити витратина газ. -Як? Завдяки тому, що електроенергія в україні своя. Цеозначає, що в країнідієдва тарифи: деннийі нічний; деннийтариф становить 0.46 коп, та нічнийна 50% дешевший, ніжденний. Завдяки комбінованому використанні наших стержневих котлів з газовими котлами ви заощаджуватимете 35-45% ваших витрат на отоплення.
2. Ми зуміли зменшити витратина твердоотоплення. -Як? Звернувши увагуна те, що дрова та інша сировина зростає в ціні і буде рости, ми зуміли найти вихід. Комбінуючи наші стержневі котли з твердоопалювальними та іншими котлами, ви заощаджуєте від 30 до 40% ваших коштів.
3. Завдяки новітнім технологіям ми змогли перевершитиі тенові електрокотли. -Як? Порівнянно з теновими котлами, наш стержневий котел на 70% швидше розігріває воду в системі, а завдяки автоматичній системі контролю тепла він заощаджує електроенергію краще за теновий котел.
4. Основним пріорітетом являється те, що наші стержневі котли у двічі дешевші за електротенові котли, у тричі дешевші за твердотопливні та газові котли, при цьому наші стержневі котли не потребують затрат на проектну документацію.
На соьгоднішний день працює
національнапрограмаен ергоефективності"ощадн ийдім"
"якщо вихочете придбати наш котел для вашого будинку, ви можете прийти до державного банку "ощад банк" чи "укргазбанк" і отримати кредит. Держава компенсує вам 20% від вартості такого котла. Тобто, ви отримали кредит, і 20% компенсації ви отримаєте з державного бюджету. Також наша компанія укренергоеліт надає знижку 20%. Таким чином цей котел на 40% для вас дешевший.

Производитель: Мос Єлита
Модель: Електродні
Состояние: нов.
Цена: 505 Грн.


 Фото:
Сантехника Отопительные котлы, цена 505 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 505 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 505 Грн., Фото Сантехника Отопительные котлы, цена 505 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(98)0273827
E-mail: mih***@gmаil.соm
Место:Киевская область, Тетиев
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 21.11.2015 17:22
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API