Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Сантехніка : Опалювальні котли : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Наша компанія пропонує енергозберігаючі електродні котли з знишкою в 20%
які зможуть заощаджувати ваші кошти до 50% на опалиня.
Наші котли призначені для системи водяного опалення будинків, квартир, дач, гаражів, офісів, виробничих і складських приміщень.
Перевагами наших котлів є:
1. Економічність-Кпд-98% ;
2. Малогабаритність;
3. Безшумність;
4. Простота монтажу та експлуатації;
5. Універсальність-Можли во паралельне підключення з будь-якими іншими котлами і використання його як основного;
6. Безпека-1 клас захисту;
7. Відсутність пікових навантажень на мережу;
8. Надійність і довговічність -гарантіяна котел 3 роки та підгарантійне обслуговування (термінслужби-30 років);
9. Комфортність-Автомати ка все зробитьза вас (контроль температуриподачі, контроль температури обратки, захист від перегріву, можливість клімат-контролю.
Чомуми?
1. Ми зуміли зменшити витратина газ. -Як? Завдяки тому, що електроенергія в україні своя. Цеозначає, що в країнідієдва тарифи: деннийі нічний; деннийтариф становить 0.46 коп, та нічнийна 50% дешевший, ніжденний. Завдяки комбінованому використанні наших стержневих котлів з газовими котлами ви заощаджуватимете 35-45% ваших витрат на отоплення.
2. Ми зуміли зменшити витратина твердоотоплення. -Як? Звернувши увагуна те, що дрова та інша сировина зростає в ціні і буде рости, ми зуміли найти вихід. Комбінуючи наші стержневі котли з твердоопалювальними та іншими котлами, ви заощаджуєте від 30 до 40% ваших коштів.
3. Завдяки новітнім технологіям ми змогли перевершитиі тенові електрокотли. -Як? Порівнянно з теновими котлами, наш стержневий котел на 70% швидше розігріває воду в системі, а завдяки автоматичній системі контролю тепла він заощаджує електроенергію краще за теновий котел.
4. Основним пріорітетом являється те, що наші стержневі котли у двічі дешевші за електротенові котли, у тричі дешевші за твердотопливні та газові котли, при цьому наші стержневі котли не потребують затрат на проектну документацію.
На соьгоднішний день працює
національнапрограмаен ергоефективності"ощадн ийдім"
"якщо вихочете придбати наш котел для вашого будинку, ви можете прийти до державного банку "ощад банк" чи "укргазбанк" і отримати кредит. Держава компенсує вам 20% від вартості такого котла. Тобто, ви отримали кредит, і 20% компенсації ви отримаєте з державного бюджету. Також наша компанія укренергоеліт надає знижку 20%. Таким чином цей котел на 40% для вас дешевший.

Виробник: Мос Єлита
Модель: Електродні
Стан: Нов.
Ціна: 505 Грн.


 Фото:
Сантехніка Опалювальні котли, ціна 505 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 505 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 505 Грн., Фото Сантехніка Опалювальні котли, ціна 505 Грн., Фото
Тел. моб.:+380(98)0322787
E-mail: mih***@gmаil.соm
Місце:Київська область, Тетіїв
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 21.11.2015 17:22
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API