Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Инструмент и техника : Мачты, вышки, конструкции : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Металеві стелажі використовуються для зберігання товарів у складських приміщеннях, а також застосовуються на підприємствах. Cтeллaжі дозволяють дocтaтньo ефeктивнo використовувати мoжливості cклaдcькoгo приміщення, тим caмим знижуючи витрати нa apeндy дoдатковиx плoщ і приміщень. Великий acopтимeнт пpoдyкціі, яку ми поставляємо робить мoжливим підбіp oптимaльниx pішeнь для кoмпaніі c pізним pівнeм дoxoдів.
Стелажі поличні - найпоширеніша стелажна система. Складський стелаж з кількома полками можна зустріти практично скрізь: від домашньої майстерні або комори, до великих дистрибуційних складів та промислових виробництв.
Основне завдання стелажа поличного - розміщення великого обсягу товарів (продуктів) на невеликій площі. Ярусне поличне зберігання використовувалося людиною з незапам'ятних часів, і в наші дні залишається актуальним і ефективним.
Ми пропонуємо різні конструкції поличних стелажів. Вони відрізняються несучою здатністю полоки (навантаження на полицю), габаритними розмірами, геометрією профілю, з якого виготовлені деталі стелажа.
Купити стелажі, а також отримати детальну технічну інформацію про стелажі, які Вас зацікавили можна зателефонувавши нам, або написавши листа на ел. скриньку

Марка: Стелажі
Модель: Металічні
Состояние: нов.
Цена: 1 001 Грн.


 Фото:
Инструмент и техника Мачты, вышки, конструкции, цена 1001 Грн., Фото
Телефон:3(806)7869401
Тел. моб.:+380(50)5649399
E-mail: mак***@gmаil.соm
Место:Львовская область, Львов
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 20.04.2015 19:38
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API