Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Інструмент і техніка : Щогли, вишки, конструкції : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Металеві стелажі використовуються для зберігання товарів у складських приміщеннях, а також застосовуються на підприємствах. Cтeллaжі дозволяють дocтaтньo ефeктивнo використовувати мoжливості cклaдcькoгo приміщення, тим caмим знижуючи витрати нa apeндy дoдатковиx плoщ і приміщень. Великий acopтимeнт пpoдyкціі, яку ми поставляємо робить мoжливим підбіp oптимaльниx pішeнь для кoмпaніі c pізним pівнeм дoxoдів.
Стелажі поличні - найпоширеніша стелажна система. Складський стелаж з кількома полками можна зустріти практично скрізь: від домашньої майстерні або комори, до великих дистрибуційних складів та промислових виробництв.
Основне завдання стелажа поличного - розміщення великого обсягу товарів (продуктів) на невеликій площі. Ярусне поличне зберігання використовувалося людиною з незапам'ятних часів, і в наші дні залишається актуальним і ефективним.
Ми пропонуємо різні конструкції поличних стелажів. Вони відрізняються несучою здатністю полоки (навантаження на полицю), габаритними розмірами, геометрією профілю, з якого виготовлені деталі стелажа.
Купити стелажі, а також отримати детальну технічну інформацію про стелажі, які Вас зацікавили можна зателефонувавши нам, або написавши листа на ел. скриньку

Марка: Стелажі
Модель: Металічні
Стан: Нов.
Ціна: 1 001 Грн.


 Фото:
Інструмент і техніка Щогли, вишки, конструкції, ціна 1001 Грн., Фото
Телефон:3(806)7604981
Тел. моб.:+380(50)5399649
E-mail: mак***@gmаil.соm
Місце:Львівська область, Львів
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 20.04.2015 19:38
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API