Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Строительство : Инструмент и техника : Моющее оборудование : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування HydroDynamic це поєднання найкращих технологій миття авто. Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто.
Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана з спеціальним мікропорошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто.
Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто.
Після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.
Наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.
Далі змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.
Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач авто мийки самообслуговування.
Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування HydroDynamic виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації.
Авто мийки самообслуговування HydroDynamic працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень.
Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки.

Марка: Гідродинамік
Модель: 4 поста
Состояние: нов.
Цена: 1 000 000 Грн.


 Фото:
Инструмент и техника Моющее оборудование, цена 1000000 Грн., Фото Инструмент и техника Моющее оборудование, цена 1000000 Грн., Фото Инструмент и техника Моющее оборудование, цена 1000000 Грн., Фото Инструмент и техника Моющее оборудование, цена 1000000 Грн., Фото Инструмент и техника Моющее оборудование, цена 1000000 Грн., Фото
Тел. моб.:(098)4557526
E-mail: 098***@uкr.nеt
Место:Киев, Нивки
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 06.04.2015 11:17
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API