Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Будівництво : Інструмент і техніка : Миюче обладнання : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Обладнання для безконтактної авто мийки самообслуговування HydroDynamic це поєднання найкращих технологій миття авто. Користувач комплексу сам вибирає спосіб миття кузова авто, відносно забрудненості та зовнішнього стану авто.
Мікропорошкова технологія: це підігріта до 60 градусів вода, змішана з спеціальним мікропорошком і під тиском 100 бар подається на пістолет для миття, таке поєднання не пошкоджує лакофарбове покриття кузова та якісно змиває бруд з авто.
Пінна технологія: спеціальна рідина під дією стисненого повітря та розчинена водою подається на окремий пістолет миття на пості, утворюється піна якою покривається авто.
Після нанесення піни або порошкової суміші необхідно ретельно змити кузов.
Наступна функція це нанесення нано воску, який миттєво покриває авто захисною плівкою, воск захищає лакофарбове покриття та покращує якість наступних мийок авто.
Далі змивання підготовленою де-мінералізованою водою, ця вода позбавлена всіх домішок і тому після змивання авто не затримується на кузові і не залишає плям, що дозволяє не протирати кузов після миття.
Всі програми інтуїтивно зрозумілі з першого разу, вибір програм на пості миття виконує сам користувач авто мийки самообслуговування.
Обладнання для Безконтактної Мийки Самообслуговування HydroDynamic виконано з найкращих світових комплектуючих, що забезпечує безаварійність та довгий термін експлуатації.
Авто мийки самообслуговування HydroDynamic працюють 24 години в добу, 7 днів в тиждень.
Так як система комп’ютеризована то власник на відстані контролює роботу мийки.

Марка: Гідродинамік
Модель: 4 поста
Стан: Нов.
Ціна: 1 000 000 Грн.


 Фото:
Інструмент і техніка Миюче обладнання, ціна 1000000 Грн., Фото Інструмент і техніка Миюче обладнання, ціна 1000000 Грн., Фото Інструмент і техніка Миюче обладнання, ціна 1000000 Грн., Фото Інструмент і техніка Миюче обладнання, ціна 1000000 Грн., Фото Інструмент і техніка Миюче обладнання, ціна 1000000 Грн., Фото
Тел. моб.:(098)4525576
E-mail: 098***@uкr.nеt
Місце:Київ, Нивки
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 06.04.2015 11:17
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API