Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Электротехника : Аудио техника : Колонки : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Продаю klipsch r-26f
акустика klipsch r26f використовує подвійний 5, 25-дюймовий вуфер для найбільш потужного звучання низьких частот. Жорсткий корпус акустики мінімізує фронтальні вібрації і шуми повітряного потоку.

3-Х смугова конструкція klipsch r-26f дозволяє отримати практично ідеально рівне і бездоганно узгоджене звучання у всьому чутному діапазоні, але особливо красиво воно в області робочих частот фірмового рупора, який виконаний монолітно з передньою панеллю корпусу зі спеціального композитного матеріалу, що поглинає небажані вібрації і резонанси. Де б не використовували підлогові акустичні системи klipsch r-26f - в високоякісній стерео системі або в якості фронтальної акустики для домашнього кінотеатру, чудовий результат вам гарантований. Чутливість 97дб дозволить повноцінно озвучити найбільші кімнати без помітних спотворень в звучанні на підвищеній гучності. При цьому вимоги до потужності підсилювача - мінімальні, що дає вам прекрасний шанс використовувати ламповий підсилювач. Референсна акустика шостого покоління klipsch r-26f здатна створити потужне, насичене, збалансоване звучання на всьому діапазоні частот. Акустика використовує глибокі фірмові рупори, які формують рівномірний звуковий простір, з широкою зоною ефективного сприйняття. Ексклюзивна технологія tractrix horns покращує геометрію акустики для отримання більш реалістичного і живого звучання. Позаду звукоприймача знаходиться 1-дюймовий титановий твітер з потужним неодимовим мотором, який забезпечує поєднання точності та чистоти звучання.

Основні характеристики klipsch r-26f:

Марка: Klipsch R-26
Модель: R-26F
Мощность, Bт: 400
Состояние: нов.
Цена: 22 100 Грн.


 Фото:
Аудио техника Колонки, цена 22100 Грн., Фото Аудио техника Колонки, цена 22100 Грн., Фото Аудио техника Колонки, цена 22100 Грн., Фото Аудио техника Колонки, цена 22100 Грн., Фото
Телефон:632709222
E-mail: suр***@аudiо-каrmа.соm
Место:Львовская область, Новояворовск
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 02.03.2016 14:14
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API