Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Електротехніка : Аудіо техніка : Колонки : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Продаю klipsch r-26f
акустика klipsch r26f використовує подвійний 5, 25-дюймовий вуфер для найбільш потужного звучання низьких частот. Жорсткий корпус акустики мінімізує фронтальні вібрації і шуми повітряного потоку.

3-Х смугова конструкція klipsch r-26f дозволяє отримати практично ідеально рівне і бездоганно узгоджене звучання у всьому чутному діапазоні, але особливо красиво воно в області робочих частот фірмового рупора, який виконаний монолітно з передньою панеллю корпусу зі спеціального композитного матеріалу, що поглинає небажані вібрації і резонанси. Де б не використовували підлогові акустичні системи klipsch r-26f - в високоякісній стерео системі або в якості фронтальної акустики для домашнього кінотеатру, чудовий результат вам гарантований. Чутливість 97дб дозволить повноцінно озвучити найбільші кімнати без помітних спотворень в звучанні на підвищеній гучності. При цьому вимоги до потужності підсилювача - мінімальні, що дає вам прекрасний шанс використовувати ламповий підсилювач. Референсна акустика шостого покоління klipsch r-26f здатна створити потужне, насичене, збалансоване звучання на всьому діапазоні частот. Акустика використовує глибокі фірмові рупори, які формують рівномірний звуковий простір, з широкою зоною ефективного сприйняття. Ексклюзивна технологія tractrix horns покращує геометрію акустики для отримання більш реалістичного і живого звучання. Позаду звукоприймача знаходиться 1-дюймовий титановий твітер з потужним неодимовим мотором, який забезпечує поєднання точності та чистоти звучання.

Основні характеристики klipsch r-26f:

Марка: Klipsch R-26
Модель: R-26F
Потужність, Bт: 400
Стан: Нов.
Ціна: 22 100 Грн.


 Фото:
Аудіо техніка Колонки, ціна 22100 Грн., Фото Аудіо техніка Колонки, ціна 22100 Грн., Фото Аудіо техніка Колонки, ціна 22100 Грн., Фото Аудіо техніка Колонки, ціна 22100 Грн., Фото
Телефон:639207222
E-mail: suр***@аudiо-каrmа.соm
Місце:Львівська область, Новояворівськ
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 02.03.2016 14:14
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API