Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Электротехника : Разное и ремонт : Разное : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Підприємство ТОВ Нвп Торенерго розпочало свою роботу на ринку України в 2006 році. За час роботи підприємства технологічні потужності підприємства виросли в десятки разів. На теперішній час ми не маємо жодних проблем з виконанням замовлень – кількість не впливає на термін виробництва.
Протягом роботи була напрацьована величезна база трансформаторів, їх конфігурацій, електротехнічних і масогабаритних показників. Завдяки невпинній і наполегливій праці наших робітників, досягнуто найвищих показників якості виконання трансформаторів.
Завдяки використанню новітного обладнання в сфері намотки і перевірки, трансформатори торгової марки Торенерго мають високу надійність, ККД, якість виконання.
Окремим напрямком роботи нашого підприємства є розрахунок, встановлення та сервісне обслуговування стабілізаторів напруги побутового і промислового призначення від 250Вт до 150кВт, а також джерел безперебійного живлення від 250Вт. Ми є офіційними представниками вітчизняних виробників торгових марок LVT м. Львів, Phantom м. Одеса, Awattom м. Запоріжжя, Sinpro м. Харків.
Головною оцінкою нашої роботи є Ваші постійні замовлення трансформаторів і стабілізаторів напруги протягом багатьох років, а також вихід з 2015 року на ринок Євросоюзу.

Цена: 300 Грн.

 Фото:
Разное и ремонт Разное, цена 300 Грн., Фото Разное и ремонт Разное, цена 300 Грн., Фото Разное и ремонт Разное, цена 300 Грн., Фото Разное и ремонт Разное, цена 300 Грн., Фото Разное и ремонт Разное, цена 300 Грн., Фото
Тел. моб.:(093)4328218
E-mail: раn***@uкr.nеt
Место:Винницкая область, Винница
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 22.01.2020 12:19
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API