Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Електротехніка : Різне та ремонт : Різне : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото  |  Контакти

Підприємство ТОВ Нвп Торенерго розпочало свою роботу на ринку України в 2006 році. За час роботи підприємства технологічні потужності підприємства виросли в десятки разів. На теперішній час ми не маємо жодних проблем з виконанням замовлень – кількість не впливає на термін виробництва.
Протягом роботи була напрацьована величезна база трансформаторів, їх конфігурацій, електротехнічних і масогабаритних показників. Завдяки невпинній і наполегливій праці наших робітників, досягнуто найвищих показників якості виконання трансформаторів.
Завдяки використанню новітного обладнання в сфері намотки і перевірки, трансформатори торгової марки Торенерго мають високу надійність, ККД, якість виконання.
Окремим напрямком роботи нашого підприємства є розрахунок, встановлення та сервісне обслуговування стабілізаторів напруги побутового і промислового призначення від 250Вт до 150кВт, а також джерел безперебійного живлення від 250Вт. Ми є офіційними представниками вітчизняних виробників торгових марок LVT м. Львів, Phantom м. Одеса, Awattom м. Запоріжжя, Sinpro м. Харків.
Головною оцінкою нашої роботи є Ваші постійні замовлення трансформаторів і стабілізаторів напруги протягом багатьох років, а також вихід з 2015 року на ринок Євросоюзу.

Ціна: 300 Грн.

 Фото:
Різне та ремонт Різне, ціна 300 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 300 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 300 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 300 Грн., Фото Різне та ремонт Різне, ціна 300 Грн., Фото
Тел. моб.:(093)4213828
E-mail: раn***@uкr.nеt
Місце:Вінницька область, Вінниця
Всі оголошення з цим телефоном
Всі оголошення з цим E-mail адресою
 
РоздрукуватиДата: 22.01.2020 12:19
Надіслати другу
Нагадати
  Всі оголошення з цим телефоном

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | RSS | API