Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Недвижимость : Земля и участки : Киевская область : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото

Продається участок в с. Бузова, Київської області. Для будівництва і обслуговування житлового будинку. Приватизований, на руках державний акт на землю. Площа земельної ділянки 15 соток. Від межі Києва до участка 17 км. По сусідству знаходяться елітні будинки, сусіди активно ведуть будівництво. Котеджна забудова. Світло уздовж ділянки, є тех. умови і дозвіл від власника ТП на підключення електроенергії потужністю 10 кВт. Участок прямокутний, правильної форми з рівним рельєфом.
В селі знаходяться школа, дитячий садочок, пошта, бібліотека, 3 ставка, будівельний і продуктові магазини, нова церква.
Хороше транспортне сполучення з Києвом, від участка до зупинки Школа 5 хв. пішки, маршрутки їздять на Київ до м. Нивки інтервалом кожні 20 хв. , по часу в дорозі 20-30 хв. до м. Житомирська.
На окраїні села розташований етнографічний комплекс Українське село , в сусідньому селі знаходиться страусина ясногородська ферма.
Ціна і продаж від власника.

Область: Киевская область
Адрес и номер дома: Освітня
Город: Бузовая
Площадь: 0.15 ha.
Назначение: Земля под частный дом
Цена: 240 000 Грн.


 Фото:
Земля и участки Киевская область, цена 240000 Грн., Фото Земля и участки Киевская область, цена 240000 Грн., Фото Земля и участки Киевская область, цена 240000 Грн., Фото Земля и участки Киевская область, цена 240000 Грн., Фото Земля и участки Киевская область, цена 240000 Грн., Фото
 
РаспечататьДата: 14.08.2013 17:05
Отослать другу

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | Доска объявлений России | RSS | API