Дошка оголошень

ОГОЛОШЕННЯ

    Подати Оголошення       Мої Оголошення       Пошук Оголошень RUS  

 Нерухомість : Земля і ділянки : Київська область : Продають

Всі оголошення  
   Текст оголошення  |  Фото

Продається участок в с. Бузова, Київської області. Для будівництва і обслуговування житлового будинку. Приватизований, на руках державний акт на землю. Площа земельної ділянки 15 соток. Від межі Києва до участка 17 км. По сусідству знаходяться елітні будинки, сусіди активно ведуть будівництво. Котеджна забудова. Світло уздовж ділянки, є тех. умови і дозвіл від власника ТП на підключення електроенергії потужністю 10 кВт. Участок прямокутний, правильної форми з рівним рельєфом.
В селі знаходяться школа, дитячий садочок, пошта, бібліотека, 3 ставка, будівельний і продуктові магазини, нова церква.
Хороше транспортне сполучення з Києвом, від участка до зупинки Школа 5 хв. пішки, маршрутки їздять на Київ до м. Нивки інтервалом кожні 20 хв. , по часу в дорозі 20-30 хв. до м. Житомирська.
На окраїні села розташований етнографічний комплекс Українське село , в сусідньому селі знаходиться страусина ясногородська ферма.
Ціна і продаж від власника.

Область: Київська область
Адреса та номер будинку: Освітня
Місто: Бузова
Площа: 0.15 ha.
Призначення: Земля під приватний будинок
Ціна: 240 000 Грн.


 Фото:
Земля і ділянки Київська область, ціна 240000 Грн., Фото Земля і ділянки Київська область, ціна 240000 Грн., Фото Земля і ділянки Київська область, ціна 240000 Грн., Фото Земля і ділянки Київська область, ціна 240000 Грн., Фото Земля і ділянки Київська область, ціна 240000 Грн., Фото
 
РоздрукуватиДата: 14.08.2013 17:05
Надіслати другу

Дошка оголошень © ss.ua 2017  |  Питання з розміщення оголошення  |  Правила | Дошка оголошень Росії | RSS | API