Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Транспорт : Запчасти и аксессуары : Аккумуляторы : Продают

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Акумулятори Tiras для електровелосипедів, електроскутерів, електровеломобілів, електрочовнів, електроінструментів, сонячних електростанцій, медичної техніки, побутової техніки, дитячих електромобілів, power bank

Ми виготовляємо наші акумулятори до різноманітних споживачів електричної енергії з чотирьох типорозмірів літієвих елементів : Li-ion, Boston Swing, LiFePO4, microvast MpCO DCF021EA.
При необхідності ремонту готового акумулятора до електровелосипеду або переходу з одного акумуляторного типу елементів на інший для збільшення Аh літій-іонного акумулятора до електровелосипеду, ми додруковуємо частину наявного корпусу акумулятора і отримуємо новий потужніший літій іонний акумулятор до електровелосипеду. Для бажаючих встановити на своїх електровелосипедах кулонометр, для індикації заряду літієвого акумулятора до електровелосипеду аналогічно датчику рівня бензину у бензобаку, ми встановлюємо усередині літій іонного акумулятора до електровелосипеду датчик кулонометра в ланцюзі між звареними в цілісний акумулятор елементами акумулятора і платою BMS.

Запрошуємо усіх, хто бажає скористатися нашими можливостями по виготовленню літій-іонного акумулятора до електровелосипеда, пропонуємо партнерські умови при замовленні більше одного літій-іонного акумулятора до електровелосипеда.

Продаж, переобладнання, ремонт електровелосипедів

м. Полтава вул. Європейська, 66 магазин Світ електроніки


Діагностика, виготовлення, перепакування літієвих акумуляторів

м. Полтава вул. Дмитра Коряка, 11/13

Марка: Tiras
Ёмкость, Ah: 6
Год выпуска: 2020
Состояние: нов.
Деталь: Аккумуляторы
Цена: 160 Грн.

 Фото:
Запчасти и аксессуары Аккумуляторы, цена 160 Грн., Фото Запчасти и аксессуары Аккумуляторы, цена 160 Грн., Фото Запчасти и аксессуары Аккумуляторы, цена 160 Грн., Фото Запчасти и аксессуары Аккумуляторы, цена 160 Грн., Фото Запчасти и аксессуары Аккумуляторы, цена 160 Грн., Фото
Телефон:(067)1804055
Тел. моб.:(050)4649001
E-mail: igо***@i.uа
Место:Полтавская область, Полтава
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 23.06.2021 16:46
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API