Доска объявлений

ОБЪЯВЛЕНИЯ

    Подать Объявление       Мои Объявления       Поиск Объявлений UKR  

 Работа и бизнес : Деловые контакты : Поиск партнёров

Все объявления  
   Текст обьявления  |  Фото  |  Контакты

Шарм - це ювелірна компанія, яка на ринку України вже майже 20 років.
Основні виробники ювелірних виробів: Золотий лелека, Золото Поділля, Ізумруд. Товари компанії - якісний сертифікований продукт - золото 585 проби і срібло 925 проби.

Компанія розробила бізнес-проект В2В Jewelry (бізнес для бізнесу), який працює з серпня 2018 року для залучення інвестицій в розширення мережі по Україні та за кордоном.

Купуючи ювелірні вироби у формі сертифікатів, ви стаєте учасником акційної програми та можете отримувати додатковий дохід протягом року. Сертифікат на срібні вироби дає 410% річних, сертифікат на золоті вироби - 260%.

Умови акції прості. Зареєструватись можливо тільки по запрошенню - код 123766. Мінімальна сума для покупки 1000 грн. При покупці сертифікату на срібні вироби ви стаєте учасником програми і отримуєте 8% щотижня на обрану вами картку. Всі деталі в онлайн кабінеті. Виплата кожної пятниці. Можливість залучати інших учасників.

В середньому вкладені інвестиції повертаються через 3 місяці, 9 місяців ви отримуєте прибуток. Менеджери завжди на зв'язку, соціальні мережі також активно працюють і відповідають на запитання.
В кінці року ви маєте можливість забрати прикраси на суму сертифікату, або отримати грошову компенсацію в 20% від суми сертифікату, що також є гарним бонусом.

Інвестуй та отримуй прибуток.

Вид услуги: Поиск партнёров
Название компании: Працюй вдома разом з ювелірною компанією

 Фото:
Деловые контакты Поиск партнёров, Фото
Тел. моб.:(066)1612156
E-mail: коv***@uкr.nеt
Место:Другое
Все объявления с этим телефоном
Все объявления с этим E-mail адресом
 
РаспечататьДата: 13.11.2019 16:24
Отослать другу
Напомнить
  Сообщить о нарушении

Доска Объявлений © ss.ua 2017  |  Вопросы по размещению объявления  |  Правила | RSS | API